June 2013

Catching Fire - Datum premiéry v jednotlivých zemích

17. june 2013 at 8:15 | Radusch |  CF News
Co se týče data oficiální premiéry Catching Fire, s tím už obeznámeni jsme. Konečně byl však zveřejněn kompletní seznam dat - tedy, konečně víme, kdy se na CF v kinech mohou těšit jednotlivé země, samozřejmě i Česká republika. Naše preméra bude opět o den dříve než světová v USA, tedy 21. listopadu 2013. Jako první se CF dočká Egypt, Norsko, Finsko a Švédsko (20.11.2013). Na konci seznamu, tedy u data 6.12.2013 je napsána Indie. Kompletní seznam najdete pod perexem.

Catching Fire - Still & Promotional shoot

10. june 2013 at 8:25 | Radusch |  CF Gallery
Musíte mě za mou "aktivitu" omluvit, dopisujeme poslední písemky. Víkend jsem měla dost plný, přesto se do něj muselo vejít učení na velký test z matiky, tak držte palce. Teoreticky mi už o nic nejde, ale naš profesor vždycky hrozně zuří, když to pokazíme (mimochodem, pokazíme to většinou :D) Přesto aspoň využiji volnou hodinu v ivt a něco přidám.

Tím "něco" myslím nejnovější stillsku z Catching Fire. Najdeme na ní Effie a Peetu. Oběma to hrozně sluší ;)
imagebam.com
Druhou věcí je várka fotek ze stránky Capitol Couture - jedná se o promofotky s Effie. Opravdu dokonalé!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com¨
Zdroj: mockingjay.net, hunger.games-saga.blog.cz
***

Taky bych tímto článkem chtěla upozornit na mou novou závislost. Mám na mysli Tumblr, neboli "americké blogy". Určitě to všichni znáte, ale já tomu propadla, díky mé kámošce, až teď. Na mé stránce nenajdete nic víc, nic míň než to, co mám ráda, tady na blog se zkrátka nemůže všechno vlézt a výhoda tumblr je, že je jednoduchý a rychlý - reeblognete a je to! (díky aplikaci na android tam chodím hoodně často :D) Budu ráda, když se kouknete, případně, pokud jste zde taky zaregistrovaní, mě tzv.follownete ;)

http://mylife-myfreedom.tumblr.com/

Your Radusch

Iron Man 3 (2013)

2. june 2013 at 14:57 | Radusch |  Films
Konečně jsem se dočkala a včera v kině zhlédla nejnovější díl Iron Mana, ve 3D a tedy i s českým dabingem. Nebyla jsem zrovna nadšená, ale Robert má asi nejvíce ucházejícího českého dabéra, takže přežit se to dalo I když jakmile bude na internetu k dizpozici originální verze, kouknu i na tu. Celkový dojem z filmu? Rozhodně nejlepší díl ze všech. Seznační efekty, výborná konečná bitva a jako vždy nechybí Robertovy skvělé trefné hlášky, na které jsem se hrozně těšila :D (aspoň co mě se týče, když ve filmu hraje Robert Downey Jr. čekám, že se nejednou zasměju, jeho charisma je bezkonkurenční) ;) Role Tonyho Starka mu je, jak udělaná na míru. ;) Obdivuji Roba, jak se jej dokáže zhostit a v každé situaci zahrát opravdu přesvědčivě. (uvedu například Tonyho záchvaty úzkosti - dál rozvádět nebudu, dokáže hrát prostě cokoliv)

Kromě Robertova, opět vynikajícího hereckého výkonu, má film i další klady. Těšila jsem se na Pepper Potts, kterou si opět zahrála Gwyneth Paltrow. I ona nezklamala, navíc v tomto díle své postavě dodala samostatnosti a bojovnosti navíc, byla jsem v šoku, jak klidná Pepper dokázala sešrotovat jeden z Tonyho obleků, jakoby to dělala stokrát. :D Zajímavá byla persona (na první pohled) hlavního záporáka Mandarina. Jeho vývoj mě překvapil, ale zklamaná jsem nebyla. Nic zkrátka není, jak se na první pohled zdá. Kromě těchto ve filmu zazářili i Don Cheadle v roli Jamese Rhodese (War Machine, chcete-li Iron Patriot), Ben Kingsley coby Mandarin nebo Guy Pearce, který si zahrál skutečného Starkova nepřítele Aldricha Killiana.

Shrnu to, obsazení býlo výborné, herci se se svými charaktery vypořádali chvályhodně. Jako další vyzdvihnu určitě hudbu. Soundtrack dostal na starost Brian Tyler (Fast Five, Fast and Furious, The Final Destination, Rambo) a opravdu se mu povedl. Skvěle doplňoval, jak akční, tak smutnější scény.