April 2013

Dočasné pozastavení blogu

26. april 2013 at 16:40 | Radusch |  My diary
Vím to a uvědomuji si to, že tomuto blogu teda moc nedávám a dost mě to mrzí. Určitě nehodlám skončit, nebojte ;) Ale teď to tady na nějáký týden pozastavím. Jednak, jaro je v plném proudu a ráda trávím volný čas s přáteli než na blogu, navíc ještě pořád je ta škola. Největší důvod, proč pozastavuji právě teď je týdenní zájezd do Francie. Přesněji, do našeho okruhu je zahrnuta Paříž, Bretaň a Normandie. Jsem nadšená, konečně se podívám na místa, o kterých jsem slýchávala v hodinách francouzštiny, četla v knihách, případně viděla fotografie. Jedu v neděli o půl páté ráno, cesta bude dost náročná, ale ani to neodradí. Vracím se v neděli za týden.

Pokud se během toho týdne objeví něco zajímavého o CF, určitě dodatečně přidám :) Tímto taky prosím má Affilates, aby si mě nemazala, hned jak přijedu, určitě si vás zase oběhnu ;)

Au revoir, mes amis :)
Votre Radusch

Catching Fire: Official Trailer + two new stills

19. april 2013 at 17:41 | Radusch |  CF News
Konečně skončil další náročný týden, takže sem můžu přidat největší novinku za poslední týden. Jedná se o nový oficiální trailer na druhý díl Hunger Games: Catching Fire. Podle mě, je naprosto úžasný. Skvěle sestříhaný, úžasný soundtrack v pozadí, a ty scény... Hned se mi promítly některé pasáže z knihy :D Co se postav týče, Katniss vypadá v každé části skvěle, její kostýmy jsou parádní, byla jsem pochopitelně nadšená i z Peety nebo Haymitche. Pokud bude film dosahovat takových kvalit jak je naznačeno v traileru (a že by mělo :D) pak budu nadmíru spokojená ;)
Pokud by se video nezobrazovalo, najdete je na tomto odkaze

***
Taky se objevily další dvě stills. Na první je Plutarch v kanceláři prezidenta Snowa a druhá zobrazuje Effie, Peetu a Katniss před večírkem v prezidentově sídle. Kostýmy těch tří jsou zajímavé, jsem zvědavá, jak budou působit ve filmu. Plutarch naopak působí dost "nekapitolsky". Je to zvláštní, ale já si ho tak představovala ;D
imagebam.com imagebam.com
Zdroj fotek: hungergames.cz

Catching Fire: Animace Effie, Katniss a Peety

12. april 2013 at 19:09 | Radusch |  CF Gallery
Objevila se nová animace, která rozšiřuje scénu z předtraileru, zveřejněného nedávno. Díky ní můžeme vidět scénu s Effie, Katniss a Peetou. Ta mě teda na trailer navnadila ještě víc. Dočkáme se ho už za dva dny ;)
Zdroj: mockingjay.net

Catching Fire - Two new stills

12. april 2013 at 18:54 | Radusch |  CF Gallery
Po skvělých posterech tady máme další materiál k CF, a to nové stills z filmu. Stránka TheHungerGamesExplorer fotky postupně zveřejňuje, zatím se objevily dvě. Na první jsou Katniss a Prim v objetí a na druhé opět Katniss, tentokrát v lese v zimním 12.kraji se skelným pohledem v očích. Obě fotky jsou úžasné, filmu se nemůžu dočkat čím dál víc ;D
imagebam.com imagebam.com
Zdroj: facebook.com

Catching Fire - Teaser Trailer Preview (MTV)

5. april 2013 at 15:24 | Radusch |  CF News
V úterý bylo zveřejněno první krátké video od MTV ke Catching Fire. To hlásí, že celého oficiálního traileru k druhému dílu Hunger Games se dočkáme už 14. dubna na MTV Movie Awards! Kromě toho v něm můžeme vidět pohled na uvaděče a dav v 11. kraji, Katniss, Peetu a Effie zezadu a záběr na Katniss. Konečně skvělá zpráva, nemůžu se traileru dočkat ;)

Pokud nelze video přehrát, najdete jej na tomto odkaze.