February 2013

Catching Fire - Victory Tour Posters

23. february 2013 at 15:09 | Radusch |  CF Gallery
TheCapitol.PN na facebooku zveřejnilo dva nové úžasné plakáty ke Catching Fire. Vážou se k Victory Tour (turné vítězů) a zobrazují Katniss a Peetu. Jsem z nich opravdu nadšená, barvy jsou krásně sladěné a oběma to velice sluší.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: mockingjay.net

Jennifer Lawrence: Photoshoot for Miss Dior

23. february 2013 at 14:54 | Radusch |  Jennifer Lawrence
Tak se vám po týdnu zase hlásím. Opět za mou drobnou neaktivitu může škola. Měla jsem několik zkoušení, testů a letos si máme vybrat dva semináře do třetáku. Jelikož si ještě úplně nejsem jistá, na jakou vysokou chci, tak mám celkem dilema. Rozhoduju se mezi matikou, společenskými vědami a francouzštinou. Tak to jen takový omluvný odstavec, proč jsem se tady zase nějákou dobu neukázala.

Teď k článku. Někdy na podzim minulého roku se Jennifer stala novou tváří kolekce kabelek od Dior. Nyní se objevil photoshoot. Jenn vypadá naprosto kouzelně, i když nechápu, proč ji takhle vyretušovali. Ona je sama o sobě krásná a taková úprava není vůbec potřebná.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: katniss-peeta.com, celebuzz.com

Demi Lovato - Skyscraper

15. february 2013 at 15:01 | Radusch |  Music
Nejsem zrovna aktivni, uvědomuji si to, ale když se mi něco nechce, tak to prostě nedělám :D Navíc, když je ještě nic moc novinek o HG. Ale až se začne něco objevovat, rozhodně se to tady hned objeví ;) Dneska se s vámi chci podělit o jednu z mých aktuálně nejoblíbenějších písniček. Je od Demi Lovato a nese název Skyscraper. Skutečně krásný song, pěkný text a ještě krásnější klip.

Pokud video nefunguje, najdete jej na tomto odkazu

Hunger Games: The Hanging Tree

11. february 2013 at 17:58 | Radusch |  HG Videa
MainstayPro zveřejnilo mini film týkající se Hunger Games. Jedná se o flashback s malou Katniss a jejím otcem, jak opouštějí hranice 12.kraje. Malou Katniss si zahrála Bailee Johnson a pana Everdeena Darin Southam. Skutečně úžasná práce, doporučuji dokoukat až do konce.

Pro zobrazení videa klikněte na foto nebo na tento odkaz

Píseň Safe & Sound získala cenu Grammy

11. february 2013 at 17:12 | Radusch |  HG News
Včera se, jako již tradičně každý rok, rozdávaly ceny Grammy. I tady HG dokázaly jednu cenu získat. Tedy, né film, ale píseň od Taylor Swift a The Civil Wars Safe & Sound, která patří do soundtracku k filmu The Hunger Games.Gratuluji, píseň je skvělá, cenu vyhrála právem.

Kdo by si ji přeci jen nemohl vybavit, pak poslouchejte níže ;)

Josh Hutcherson: Celebrity Beach Bowl 2013

9. february 2013 at 14:55 | Radusch |  Josh Hutcherson
Josh Hutcherson se zúčastnil letošního ročníku Celebrity Beach Bowl, který se konal 2. února v New Orleans. Jedná se o akci, kde proti sobě hrají známe osobnosti v plážové verzi amerického fotbalu. Josh hrál za bílý tým spolu s Ninou Dobrev, Jessem Palmer, Katharine McPhee a dalšími. V modrém dresu si zahráli například Ian Somerhalder nebo Shawn Johnson. Joshův tým sice nakonec prohrál, ale jistě si to museli skvěle užít. Přidávám několik fotek. ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: justjaredjr.com

Catching Fire - Posters

2. february 2013 at 13:22 | Radusch |  CF Gallery
Byly zveřejněny první dva characters postery ke Catching Fire. Zobrazují Katniss a Peetu a každý je ještě doplněný logem hořícího mockingjaye. Škoda, že nejsou větší, oba mě velice potěšily, jsou úžasné ;) sice mě trochu zarazily ty obleky, ale v konečném výsledku to vypadá efektně :)

imagebam.com imagebam.com
Zdroj: hunger-games-saga.blog.cz