January 2013

Jennifer Lawrence: SAG Awards (Photos and Photoshoot)

31. january 2013 at 18:17 | Radusch |  Jennifer Lawrence
27. ledna se konal 19. ročník Screen Actors Guild Awards (zkráceně SAG Awards). I na těchto cenách dokázala Jennifer vyhrát sošku, a to v kategorii Nejlepší herečka za roli Tiffany ve filmu Silver Linings Playbook (Terapie láskou). Navzdory zápalu plic to Jennifer opět hrozně slušelo, k ceně ji moc blahopřeji. Jsem zvědavá, jestli se jí podaří získat i toho Oscara ;)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

CF: Jennifer and Liam - Filming in New Jersey

31. january 2013 at 17:36 | Radusch |  CF News
Jak jsem nedávno psala o natáčení Catching Fire v New Jersey, nyní bylo potvrzeno, že tohoto natáčení se zúčastnili hlavně Jennifer Lawrence (Katniss) a Liam Hemsworth (Gale). Zdroj uvedl, že se natáčely scény v lese.

Steven Gorelick, výkonný ředitel New Picture Motion Jersey uvedl: "S počasím dokázal štáb pracovat dokonale. Voda ztuhla a bylo málo sněhu. Natočili několik velmi dobrých záběrů".

Je tedy fajn, že zase něco natočili, ale taky je tedy znám důvod zápalu plic, se kterým se Jennifer potýká už několik dní. Doufám, že už jí je lépe.
_______________
Zdroj: mockingjay.net

Jennifer Lawrence: W Magazine (February 2013)

29. january 2013 at 17:26 | Radusch |  Jennifer Lawrence
Byl zveřejněn nový scan z únorového čísla W Magazine, kde se objevila Jennifer Lawrence. Kromě rozhovoru, který najdete zde, nám časopis poskytuje i výbornou fotku Jenn v retro stylu. Hrozně jí to sluší, ty vlasy má skvělé.
imagebam.com imagebam.com
Zdroj: hungergames.cz, fashionscansremastered.net

Jennifer Lawrence: Photoshoot for LA Times

26. january 2013 at 13:16 | Radusch |  Jennifer Lawrence
Jennifer nafotila další krásný photoshoot, tentokrát pro La Times.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: katniss-peeta.com

CF: Natáčení v New Jersey

26. january 2013 at 13:01 | Radusch |  CF News
NorthJersey.com oznámila, že tento týden v Ringwoodském národním parku, který se nachází v severovýchodní New Jersey byl spatřen filmový štáb HG.

Larry Ragonese, mluvčí státního ministerstva pro ochranu životního prostředí ve čtvrtek prohrásil, že státní filmová komise dala GSX Productions štábu souhlas, se v parku vyskytovat dva dny v tomto týdnu. Zdroj potvrdil, že se zde skutečně natáčely scény pro očekávaný Catching Fire.

Několik členů štábu skutečně potvrdilo, že natáčení na Havaji skončilo v prosinci, tímpádem toto místo nejspíš použijí k záběrům, ke kterým nejsou potřeba herci. Podle fanouškovských spekulací by se moho jednat o povrch District 13.
_______________________
Zdroj: mockingjay.net

Katniss and Primrose photo + Fanmade posters

24. january 2013 at 17:16 | Radusch |  CF Gallery
Omlouvám se za omezenou neaktivitu, minulý týden jsem měla nával testů a zkoušení a tento týden se mi prostě nic nechce :D Ale vždy, kdy něco nového ohledně CF objeví. Teď jsem na fb objevila zajímavou fotku, najdeme na ní Katniss a Prim. Vypadá opravdu dobře, prý už není něják nová, ale já ji ještě neviděla ;)
imagebam.com

Kromě toho jsem vybrala další várku povedených fanouškovských plakátů. Některé jsou opravdu zajímavé, už by se ale mohly objevit nějáké další oficiální. ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Jennifer Lawrence: Saturday Night Live photoshoot

21. january 2013 at 16:39 | Radusch |  Jennifer Lawrence
Jennifer byla 19.1. hostem v Saturday Night Live. S ní se objevil i tradiční SNL photoshoot. Opravdu parádní fotky, je skutečně velice fotogenická ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: hungergames.cz

Materiály ke Catching Fire

16. january 2013 at 19:15 | Radusch |  CF Gallery
Lionsgate zveřejnilo nové materiály ke Catching Fire. Jedná se o oficiální teaster poster, wallpaper, fotky pro facebook a twitter. Všechno zdobí, jak jinak než, logo reprodrozda ke CF. Jsou vážně fantastické, logo vypadá snad ještě lépe než k prvnímu dílu ;D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: mockingjay.net

Jennifer Lawrence: Golden Globe Awards 2013

16. january 2013 at 18:56 | Radusch |  Jennifer Lawrence
V neděli večer se konaly Golden Globe 2013 a přítomna byla i Jennifer Lawrence, která si odnesla zlatou sošku za vítěztví v kategorii Nejlepší herečka v komediálním filmu. Říká se, že kdo vyhraje tuto cenu, má slušnou šanci i na Oscara. Tak uvidíme, každopádně Jenn opravdu gratuluji! :)

Kromě fotek ještě přidávám odkazy na videa, můžete shlédnout TADY a TADY

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: mockingjay.net

Jennifer Lawrence - People’s Choice Awards photoshoot

13. january 2013 at 15:39 | Radusch |  Jennifer Lawrence
Byl zveřejněn nový photoshoot Jennifer z People Magazine, kde pózuje se svou vybojovanou cenou z nedávných People's Choice Awards. Je prostě úžasná, velice jí to sluší a cenu si nepochybně zaslouží.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: hungergames.cz

CF: Behind the Scenes with Francis, Jennifer, and Liam

12. january 2013 at 15:19 | Radusch |  CF Gallery
Objevila se nová "behind the scene" fotka s Jennifer Lawrence (Katniss), Liamem Hemsworthem (Gale) a režisérem Francisem Lawrencem. S největší pravděpodobností ukazuje natáčení jedné ze scén z 12. kraje.
imagebam.com
Zdroj: mockingjay.net

Design č.19 - Welcome in my world

12. january 2013 at 15:07 | Radusch |  Designes
Minulý design už tady byl dost dlouhou dobu, takže jsem opět poprosila osvědčenou grafičku, jak jinak než Evolet, aby mi nějáký nový udělala. Jsem opět nadšená, tento, stejně jako všechny, se ji velice vydařil, vypadá trochu jinak, než její minulé - originální a neokoukaný + fotky HG jsou skvělou třešničkou na dortu. Hlavně to menu je úžasné, i kombinace zelená, hnědá vypadá efektně. Moc ji tedy děkuji za celý design i za přidanou fotku Peety, nemuselo to být, ale jsem za to opravdu ráda ;)

Název: Welcome in my world
Barvy: odstíny zelené, hnědé
Spokojenost (1-10) : 10 bodů

Jennifer, Josh a Liam na People’s Choice Awards

11. january 2013 at 18:25 | Radusch |  HG News
Hunger Games a jejich herci dokázali obrátit několik nominací 39. ročníku Peope´s Choice Awards v ceny. Velká gratulace! Byli přítomni i Jennifer (Katniss), Josh (Peeta) a Liam (Gale). Několik fotek z předávání jsem vybrala, více najdete na těchto stránkách. Všem to opravdu slušelo, miluju seřazení těch tří od nejmenšího po největšího ;)

FAVORITE MOVIE ACTRESS - Jennifer Lawrence
FAVORITE MOVIE - The Hunger Games
FAVORITE ON-SCREEN CHEMSITRY - Jennifer Lawrence & Josh Hutcherson & Liam Hemsworth - The Hunger Games
FAVORITE FACE OF HEROISM - Jennifer Lawrence - The Hunger Games

Nominace na Oscary 2013

11. january 2013 at 17:49 | Radusch |  Others...
Byly zveřejněny nominace na 85. ročník Academy Awards, chcete-li Oscary 2013. Rozhodně je z čeho vybírat. V prvé řadě jsem velice ráda, že v kategorii nejlepší herečka vidím naší Jennifer Lawrence (Katniss) za film Silver Linings Playbook, který má své místo i v kategorii nejlepší drama, v seznamu jej najdeme častěji. Ze (mnou) známých, nominaci získali Bídníci (a tedy i představitelé rolí), animák Rebelka, historická Anna Karenina, Hobit: Neočekávaná cesta, bondovka Skyfall, úžasní Avengers a dokonce i Snow White and the Huntsman, což mě překvapilo.

Rozhodně to bude letos velmi zajímavé, jsem zvědavá, jak se to vyvine. Celý seznam najdete pod perexem.

Catching Fire: New Stills

10. january 2013 at 17:44 | Radusch |  CF Gallery
Včerejší stillskou to neskončilo. Dnes ráno jsem byla příjemně překvapená dalšími fotkami ke CF, je jich hned 5 ;) A jedna lepší než druhá. Můžeme vidět Katniss a Peetu, při turnaji vítězů, Snowa na balkoně, Haymitche a Plutarcha, Gala, kterého zadržují mírotvorci a Prim s paní Everdeenovou. Těším se čím dál víc ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: mockingjay.net

První oficiální fotka ke CF + Obálka EW

9. january 2013 at 18:58 | Radusch |  CF Gallery
Konečně jsme se dočkali! Díky Entertainment Weekly máme možnost vidět první oficiální stillsku k, už dotočenému, Catching Fire. Ukazuje Katniss a Finnicka. Krom fotky ještě máme možnost vidět titulní stránku EW, na které jsou taktéž promofotky Katniss a Finnicka.
imagebam.com imagebam.com
Zdroj: facebook.com

Konec natáčení Catching Fire + možné datum traileru

9. january 2013 at 18:48 | Radusch |  CF News
Mám tady pro vás dvě zajímavé informace, tak je dám do jednoho článku :) Obě dvě se, jak jinak, týkají Catching Fire.
  • Už je to trochu déle, kdy Sam Claflin na twitter oznámil konec natáčení CF. A vzhledem ke skutečnosti, že už i Josh Hutcherson (Peeta) se přebarvil zpět na hnědo, tak je to už nejspíš se vším všudy.
  • Taky jsem na fb a twitteru četla, že trailer ke Catching Fire má vyjít 14. dubna. Pokud ne, kdyžtak mě opravte, ale myslím, že je to možné datum, vzhledem k tomu, že trailery obvykle bývají vypuštěné nějáký ten půlrok před premiérou. Stejně se mi to zdá pozdě :) Hrozně se na něj těším.
____________________
Zdroj: facebook.com

Dvanáctá kniha Hraničářova učně potvrzena!

5. january 2013 at 20:23 | Radusch |  News in the R/A world
Objevila se, pro fanoušky Hraničářova učně, vynikající zpráva. Bylo oficiálně potvrzeno vydavatelstvím, že se můžeme těšít na dvanáctou knihu příběhů o Willovi! Dvanáctá knížka, jejíž obsah je ještě utajený, ačkoliv se setkáváme se stovkami spekulací, by v Austrálii měla vyjít v říjnu příštího roku.

Velice mě toto potěšilo, ačkoliv, podle mě, první díly stejně nic nepřekoná (pro mě prostě Will zůstane Haltovým učněm :D, mám na mysli 1-5 díl), vždy si ráda nové díly přečtu. Příběhy z 11. dílu byly velice zajímavé, hlavně ty z minulosti. Tak uvidíme, co autora napadlo tentokrát ;)
_______________________
Zdroj informace: rangersapprenticecz.blog.cz

Výsledky kontroly Affilates

2. january 2013 at 13:13 | Radusch |  Affilates ♥
Dnes (alespoň pro mě) je poslední den prázdnin a od zítřka už zase jen práce a práce. A dneškem taky končí třídění Affs. Měli jste na to celé prázdniny, tuším že trošku déle. Pojďme se tedy podívat na výsledek ;)