November 2012

Catching Fire: Official Logo

30. november 2012 at 18:00 | Radusch |  CF News
Konečně se něco kolem Catching Fire začalo dít. Takže pěkně popořádku, nedávno tomu bylo zveřejněno oficciální logo a to v podobě skvělé změny znaku HG na reprodrozda CF. Opravdu výborně udělané ;)
Pokud se video nezobrazuje, najdete tady

Mimochodem už se, doufejme, opět vracím ;) Teď je ve škole trochu klid, navíc příští sobotu se jdu mrknout na šluskolonu, takže budu mít i trochu jiné starosti :D Jsem ale ráda, že se po mojí delší odmlce zase objevilo několik skvělých fotek z natáčení CF, takže o ně určitě taky nepříjdete, hned zítra je tu máte ;))

Dočasné pozastavení blogu

21. november 2012 at 9:34 | Radusch |  This Blog...
Omlouvám se, ale v této době něják nemám na blog ani pomyšlení, proto dočasně pozastavuji. Nebojte, já se určitě vrátím, ale máme toho teď ve škole fakt dost, domů přicházím unavená a nemám myšlenky ještě na blog. Navíc teď stejně nejsou nic moc novinky o chystaném Catching Fire, takže se vrátím až zkrátka bude co sem dávat (a až budu moct vypnout samozřejmě :/)

Your Radusch

Hostitel - Oficiální poster a trailer

13. november 2012 at 17:54 | Radusch |  Others...
Určitě si pamatujete, že jsem zde nedávno dávala mou recenzi na knihu Stephenie Meyerové, Hostitel. Tam jsem si zmiňovala i o blížícím se filmu. Nyní se konečně objevil oficiální trailer a plakát. Vypadá to opravdu dobře, už se vážně těším, rozhodně si to nenechám ujít. ;) Kniha byla skvělá, tak doufám, že film bude aspoň nadprůměrný ;)

Poster:
imagebam.com

Trailer: (vím, video bylo odstraněno, dávám tedy náhradu, snad už toto nezmizí, najdete jej tady)
Za tip děkuji: stmivani.blog.cz

Fotka z placu Catching Fire v Atlantě

13. november 2012 at 17:36 | Radusch |  CF News
Objevila se nová fotka z natáčení Catching Fire. Díky ní můžeme opět spatřit mírotvorce na jakémsi balkoně, k jaké scéně to asi patří, možná rozhovory. No, uvidíme ;)
imagebam.com
Zdroj: hungergames.cz

Alicia Keys - Girl on Fire

10. november 2012 at 13:09 | Radusch |  Music
Nedávno jsem narazila na jednu opravdu pěknou písničku. Nazpívala ji Alicia Keys a nese název, který mě hned zaujal, fanoušci HG vědí proč, Girl on Fire. Samozřejmě si to nešlo nespojit s Katniss Everdeen. Opravdu skvělý song. ;)

V Catching Fire se asi dočkáme malé Katniss

6. november 2012 at 18:30 | Radusch |  CF News
Objevila se zajímavá informace, ohledně CF samozřejmě ;D. Údajně bychom se měly ve filmu dočkat i flashbacků s malou Katniss a jejím otcem. Malou hlavní dívčí postavu si má zahrát herečka Bailee Johnson. Přikládám i fotku, co si o tom myslíte ;) Rozhodně by to mohlo dopadnout zajímavě a filmu by to nemělo nic ubrat.
Zdroj: facebook.com

Francis Lawrence bude režírovat i Mockingjay 1 & 2

3. november 2012 at 15:56 | Radusch |  Mockingjay News
Už nyní se objevila informace, že Francis Lawrence, který režíruje Catching Fire, bude nadále pokračovat ve své práci, tedy usedne na režisérské křeslo i v obou dílech Mockingay.

Tak to jsem opravdu zvědavá, vzhledem ke skutečnosti, že ještě nevíme, jak dopadne jeho první HG práce, tak můžeme jen spekulovat, zda se i Mockingjay povede podle představ fanoušků. Doufejme tedy, že Francis nezklame. ;)
____________________
Zdroj:hungergames.cz

CF: Two photos: Lenny, Woody & Maria

1. november 2012 at 14:04 | Radusch |  CF News
Byly zveřejněny dvě opravdu dobré fotky, obě se samozřejmě týkají natáčení Catching Fire :) První zveřejnil na svém twitteru Lenny Kravitz (Cinna) - aneb, jak si on a Woody Harrelson (Haymitch) užívali jeden páteční večer v hotelu v Atlantě ;D Ta druhá se taktéž týká Woodyho, nechal se vyfotit spolu s herečkou Marii Howell (splátkyně z 11. kraje).
imagebam.com imagebam.com

Jinak se velice omlouvám za svou neaktivitu, nedělám to schválně, fakt ne, prostě si profesoři řekli, že nás hromadně pozabíjejí nebo co :D Mám toho dost a k tomu ještě něják skloubit blog ani pořádně nejde. Ale nebojte, já se polepším, až mi to teda bude umožněno :D :(