September 2012

Obsazení do CF je kompletní

29. september 2012 at 13:34 | Radusch |  CF News
Obsazení do Catching Fire je nyní kompletní. V posledních dnech byly potvrzeni i posledni herci, kteří dostanou tu příležitost si zahrát nějákého splátce. K tomu bylo potvrzeno, že herečka Paula Malcomson se do 2.dílu vrátí opět jako paní Everdeenová. Ten plný přehled vypadá mnohem líp ;)
Zdroj: facebook.com

CF: Fotky z natáčení/Prezident Snow (25.9.2012)

28. september 2012 at 11:32 | Radusch |  CF News
Byly zveřejněny další fotky z natáčení CF, konkrétně ze dne 25.9.2012. Díky nim můžeme v celé své kráse vidět Donalda Sutherlanda v roli našeho prezidenta Snowa. Pořídil si nový oblek, dobrý :D Né, fakt, ty fotky jsou výborné ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: hungergames.cz

Dvě fotky míst pro natáčení CF

25. september 2012 at 16:27 | Radusch |  CF News
Byly zveřejněny další fotky míst pro natáčení Catching Fire. Tentokrát se jedná o nějákou budovu soudu nebo něčeho podobného a plážovou lokaci, střed hodinové arény. Hrozně se těším, až se objeví fotky z natáčení scén. ;)
imagebam.com imagebam.com
Zdroj: hungergames.cz

CF: Swan House jako místo Kapitolské párty

23. september 2012 at 11:39 | Radusch |  CF News
Byly zveřejněny fotky Swan House, který se nachází v Atlantě. Je potvrzeno, že právě tato budova bude použita ve filmu jako místo Kapitolské párty. Tady můžete vidět, jak dům vypadá původně a jak ho postupně přestavují.
imagebam.com imagebam.com
Zdroj fotek: catchingfiremovienews.com

Potterovský příběh v jednom videu

22. september 2012 at 13:20 | Radusch |  Videa HP
Není tomu tak dlouho, kdy do amerických a britských obchodů zamířila nová kouzelnickém kolekce, sada 31 BD a DVD, která zahrnuje celou potterovské filmografii spolu s četnými bonusy. Při této příležitosti spatřilo světlo světa i originální fanouškovské video, které se snaží ve třinácti minutách shrnout celé poselství příběhu o Harrym Potterovi.

Po úvodu, v němž jsou vysvětleny události z Harryho života před nástupem do Bradavic, následuje průřez šestiletým studiem a závěrečnou bitvou o budoucnost kouzelnického světa. Závěr dotvářejí ústřední myšlenky příběhu, které si v konečném důsledku můžeme odnést do svého života.

Video je vytvořeno ve vysokém rozlišení z filmových záběrů na Blu-ray, přičemž ho dotvářejí soundtracky ze všech osmi potterovek. Určitě souhlasíte se mnou, že se povedlo. ;) Harry Potter patří k příběhům, které rozhodně neupadnou v zapomnění.
Pokud by se video nezobrazovalo, najdete jej zde.

Some Stories Stay With Us Forever...

21. september 2012 at 15:17 | Radusch |  Others...
Našla jsem, díky facebooku, opravdu skvělou fotku, o kterou se prostě nejde nepodělit. Je to koláž fantasy příběhů (filmů, knih, to je jedno), které si získali slušnou řadu fanoušků. Jedná se o Letopisy Narnie, Hunger Games, Percyho Jacksona, Eragona, Harryho Pottera a Pána Prstenů. Celý výtvor hlásá: Some Stories Stay With Us Forever. Ano, s tímto rozhodně souhlasím.

Co z těchto fantasy sérií máte nejraději? U mě rozhodně vede Hunger Games, Eragon (spíš knihy) a Harry Potter ;)
Jinak, už máme nový monitor, takže chod blogu už záleží opět jen na mé lenosti ;D

Jennifer Lawrence - Photoshoot for W magazine

19. september 2012 at 9:28 | Radusch |  Jennifer Lawrence
Stále ještě náš pc nefunguje, ale opět využiju hodiny informatiky (mimochodem, teď jsme dopsali test, první 1 :D). Byl zveřejněn krásný photoshoot Jenn, který nafotila pro W magazine. Vypadá opravdu výborně, originálně, jak z kapitolu ;D
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com
Zdroj: hungergames.cz

Fotky z natáčení CF + Porucha PC

17. september 2012 at 8:45 | Radusch |  CF News
Teď využiji hodinu informatiky, abych se vám omluvila za aktuální neaktivitu. Bohužel, nám vypověděl službu monitor, tudíž se nemůžu dostat na pc, abych vás informovala o novinkách HG, kterých je teď docela dost. Mrzí mě to, doufám, že už tento týden.

Využiji, ale to, že mám teď volno a vkládám sem skvělé fotky z natáčení Catcing Fire. Ty mi udělaly tedy velikou radost ;)

Josh Hutcherson (Peeta Mellark):

Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen): (Miluju ten její cop ;))
image host image host image host image host image host
image host image host image host image host image host

Sam Claflin (Finnick Odair):
***
Zdroj: hungergames.cz, hungergames-web.blog.cz

Jsem vážně zvědavá, doufám, že to oblečení budou mít v aréně nebo v tréninkovém centru. Vybrala jsem ty nejlepší fotky, později budu postupně dodávat, doufejme, že brzy.

Lionsgate oznámil oficiální začátek produkce CF!

12. september 2012 at 9:32 | Radusch |  CF News
Včerejšek (11.9.2012) byl dnem, kdy oficiálně začalo natáčení druhého dílu The Hunger Games: Catching Fire. A dnešek by měl být pravděpodobně prvním dnem, kdy začne svou roli natáčet hlavní představitelka Jennifer Lawrence. Natáčení bude probíhat v Atlantě a také na Hawaii a mělo by skončit v prosinci.

Už se vážně těším na první materiály ;) U HP jsem vývoj vždy hrozně ráda sledovala a tady to nebude jiné. ;)

Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst na tomto odkaze.
______________________
Zdroj: hungergames.cz

Fanmade video: 50th year HG

10. september 2012 at 15:04 | Radusch |  HG Videa
Našla jsem velice zajímavé fanmade video, jehož hlavní hrdinou je Haymitch v aréně ve svém ročníku Hunger Games. Jeho příběh je natolik zajímavý, že se skupina HG fanoušků rozhodla jej vlastním způsobem zfilmovat a skutečně se jim to povedlo. Opravdu doporučuji a doufám, že filmaři tuto scénu taky natočí, ve knize to bylo velice poutavé.

PS: teď se pár dní na pc nedostanu, je třeba jej opravit, víc jak dva dny by to ale trvat nemělo. Chci vás poprosit, abyste mě z případných kontrol na tu chvilku omluvili ;)

Jennifer Lawrence - "Silver Linings Playbook" Toronto International Film Festival (2012)

9. september 2012 at 13:16 | Radusch |  Jennifer Lawrence
Objevil se nový photoshoot Jennifer, který nafotila kvůli propagaci nového filmu Silver Linings Playbook na filmovém festivale v Torontu. Jsou opravdu povedené, Jenn to s hnědými vlasy hrozně sluší ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kromě skvělého shootu byl z Toronta zveřejněn stejně skvělý photocall.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: katniss-peeta.com

Jeffrey Wright jako Beetee/Diod

8. september 2012 at 15:41 | Radusch |  CF News
Dalším oficiálně potvrzeným hercem do Catching Fire Jeffrey Wright. Zahraje si vítěze z 3. kraje Beeteeho/Dioda. Je to docela šok, takhle jsem si ho rozhodně nepředstavovala, hlavně né černocha. Něják mi do té role nesedí. Je to hodně divné, ale uvidíme, třeba překvapí.
Zdroj: facebook.com

THG Animations - Josh and Jennifer behind the scene

7. september 2012 at 16:46 | Radusch |  HG Cast
Našla jsem výborné animace Joshe a Jennifer při natáčení Hunger Games. Skutečně, jedna lepší, jak druhá ;)
Zdroj: thehungergamesfansite.tumblr.com, copy by: adele-hawthorne.blog.cz

Je znám datum začátku natáčení Catching Fire!

5. september 2012 at 17:12 | Radusch |  CF News
Dnes se objevila velice podstatná informace, která jistě mnohé fanoušky potěšila. Bylo potvrzeno, že natáčení Catching Fire/HG: Vražedná pomsta má začít už příští týden, 11. (úterý) nebo 14. září (pátek). Na místě natáčení, tedy v Atlantě už jsou Josh (Peeta), Jennifer (Katniss), Liam (Gale) i Sam (Finnick). A podle posledních informací, ve zdejší restauraci byla údajně viděna i autorka série HG, Suzanne Collins.

Vynikající zpráva, už se těším na materiály z natáčení ;)
_________________________
Zdroj informace: hggirlonfire.com

ROZHOVOR: Josh Hutcherson pro So Feminine

4. september 2012 at 17:12 | Radusch |  Josh Hutcherson
Trochu netradičně, na starém blogu ještě o HP jsem články a rozhovory překládala neustále, teď jsem něják zlenivěla :D Přeci jen těch mých několik zkušeností dám i tady. So Feminine zveřejnil rozhovor s Joshem, kde mluví o popularitě Hunger Games, o práci s Jennifer, podobě s Peetou a mnohem víc.

1. Co myslíš, proč jsou knihy Hunger Games tak populární?
Myslím, že postavy jsou líčeny v mnoha ohledech, každý se může, alespoň zčásti najít v Peetovi, Katniss nebo Galovi
Je to skoro jako: "Co byste dělali, kdybyste byli vrženi do The Hunger Games?" Při čtení každý přemýšlí, co by dělal on, kdyby se ocitl ve hrách. Navíc tam existuje zvláštní futuristický svět s autoritářskou vládou, která je zajímavá pro lidi, mluví k mladým lidem o důležitých tématech a skutečných zprávách. To je na tom to poutavé.

2. Řekni nám něco o tvé postavě Peety?
Peeta je mi velmi podobný. Mám velmi podobný pohled na život. Chci být stále tím, kým jsem a to bez ohledu na okolnosti a kompromisy. Také si myslím, máme stejný, sebepodceňující, smysl pro humor. Je toho hodně.

3. Zní to jako by jsi byl s Peetou propojený...
Když jsem četl knihu, spojil jsem se s Peetou téměř okamžitě. Přišlo mi to trochu šílené, hrozně jsem si tu roli přál. A během natáčení mi začalo připadat, jako bych byl on. Určitě to bylo trochu děsivé a divné, protože po skončení natáčení jsem sám sebe pojmenovával Peetou. Je to legrační, občas mám pocit, že jsem víc sbírkou mých rolí, než sebe sama.

Jennifer Lawrence - Photoshoot Glamour UK (April 2012)

3. september 2012 at 12:20 | Radusch |  Jennifer Lawrence
Teď toho moc není, tak aspoň přidávám jeden photoshoot Jennifer z tohoto roku pro britský Glamour. Opravdu krásné fotky, Jenn má skvělou postavu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: katniss-peeta.com