August 2012

Happy 20th Birhtday Josh! - Project

31. august 2012 at 11:06 | Radusch |  My diary
Dnes se na vás otáčím s prosbou. Jak nejspíš víte, náš oblíbený, sympatický představitel Peety Mellarka, Josh Hutcherson 12. října oslaví své 20. narozeniny. A mé Aff Pauline k této události připravuje projekt, ke kterému se může přidat každý. Stačí, když admince na email pošlete nějáké vyrobené přání, ta ze všech shromážděných pak udělá video, které třeba Josh uvidí ;) Vůbec nevadí, že neumíte s grafikou, stačí, když na jeho neno klidně i svojí fotku napíšete přáníčko (pokud možno anglicky samozřejmě, aby rozuměl :D) i to se počítá. Na to, jak skvělý nápad to je, přišlo Pauline vcelku málo výrobků.

Proto i já chci tady udělat reklamu a doufám, že tím aspoň trochu pomůžu. Vždyť Josh je skvělý herec a určitě si to zaslouží ;) Více informací, včetně emailu najdete přímo na blogu Pauline, stačí kliknout na ikonu níže.

Birdy - Just a Game (Official clip)

30. august 2012 at 14:21 | Radusch |  Music
Stránky EW mají exkluzivně video k písni "Just A Game" od Birdy, který se objevil na soundtracku Hunger Games. Pokusila jsem se video najít na youtube a povedlo se, tak doufejme, že nezmizí ;) Tu písničku jsem si zamilovala. Líbí se mi, že všechny texty na soundtracku k HG se tak skvěle hodí k ději filmu. Kdyby bylo video odstraněno, najdete jej na tomto odkaze.
Kdyby nešlo video zobrazit, klikněte zde.

Tributes in arena - animations

29. august 2012 at 12:28 | Radusch |  HG Gallery
Teď trochu té grafiky. Našla jsem výborné animace splátců při odpočítávání začátku her. Tato scéna se mi opravdu líbila, napínavá. Přesně jak to mělo být, profíci se nemohou dočkat, ostatní se jen chtějí schovat.
Zdroj: catoandcloveporsiempre.tumblr.com

Taylor Momsen - Životopis

29. august 2012 at 12:15 | Radusch |  Taylor Momsen
Už déle rubrika, nesoucí jméno mé asi nejoblíbenější zpěvačky, zeje prázdnotou, hodlám to nyní aspoň menším životopisem napravit. Nevím, jestli každý Taylor Momsen znají, proto mi dovolte menší představení. Už dříve jsem zde dávala několik písniček její kapely, najdete zde a zde.

Taylor Michel Momsen (*26. červenec 1993, St. Louis, USA) je americká herečka, zpěvačka a modelka, českým divákům známá především z pohádkového filmu Grinch nebo seriálu Super drbna.

LA Airport to Atlanta (22.8.2012)

28. august 2012 at 12:32 | Radusch |  Jennifer Lawrence
Před několika týdny se Josh zmínil, že se brzy přesune do Atlanty na natáčení Catching Fire/Vražedná posmta. A vypadá to, že nadešel čas alespoň pro Jennifer, která sebou brala i svojí kočičku. Do začátku září by se mělo celé osazení herců sejít v Atlantě. Už aby se tak stalo, nemůžu se dočkat prvních materiálů.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: hungergames.cz

The Hunger Games - Honest Trailer

27. august 2012 at 12:33 | Radusch |  HG Videa
Bylo zveřejněno několik Honest Trailers k různým filmům a samozřejmě se nezapomělo na Hunger Games. Níže najdete 3-minutový trailer plný skvělých záběrů. Škoda, že to ten chlap tak hloupě komentuje :D
Zdroj: hungergames.cz

26.8.2012 - Tento blog slaví druhé narozeniny!

26. august 2012 at 11:40 | Radusch |  This Blog...
Minulý rok jsem na to jaksik zapomněla, (což je divné, když já sama mám narozeniny o 4 dny později :D) tento rok bych už asi neměla. I tento blog je dočkal svých už druhých narozenin. Za ty dva roky jsem vystřídala spousty témat a herců, začala jsem animem Naruto, Kobrou 11, Harrym Potterem, Twilight saga. Další postupem času přibývali (Hraničářův učeň, Hunger Games), některé jmenované zmizely. Teď aktuálně se na blogu nejvíce věnuji skvělé sérii Hunger Games, což, upřímně, mě po Harrym Potterovi ani nenapadlo :D

Návštěvnost není něják úžasná, ale chodíte tady, a to díky vám, tento blog ještě neupadl do zapomění. Chci všem návštěvníkům blogu a hlavně mým fantastickým Affs poděkovat za každičkou návštěvu i komentář. Protože blog bez návštěvníků je jako tělo bez duše. Několika lidí jsem si začala vážit jako skutečných přátel, až mi je líto, že se pravděpodobně nikdy neuvidíme, ještě že máme blog.cz ;D

Nehodlám se něják rozepisovat, koneckonců, minulý rok jsem na to zapomněla :D Původně jsem plánovala, že příchodem na střední to tady zabalím, že se tak nestalo můžete vděčit jedině Tygrovce a Hunger Games. Jinak bych nezačala tak dychtivě čekat na novinky ;D

Jsem zvědavá, jestli se blog dočká i třetích narozenin - uvidíme, ale vzhledem k chystanému Catching Fire a pozdějšímu Mockingjay, bych se tady ještě mohla zdržet ;)

Tuhle fotku jsem našla zcela náhodně, nemůžu vás o ni ochudit ;)

HAPPY BIRTHDAY MY-MAGICWORLD...


Sam Claflin jako Finnick Odair!

23. august 2012 at 14:55 | Radusch |  CF News
Konečně jsme se dočkali!! Byl potvrzen herec, který bude mít tu čest si v Catching Fire zahrát nádherného Finnicka Odaira. Je jím britský herec Sam Claflin, kterého můžeme znát např. z Pirátů z Karibiku nebo Sněhurky a lovce. Upřímně, z této ukázkové fotky jsem teda moc nadšená nebyla, ale když jsem si ho vyhledala na googlu, hned se mi nálada zlepšila. Pamatuji si ho v obou zmiňovaných filmech a nepochybuji, že Finnicka ztvární dokonale! ;)


Hunger Games - DVD/Blu-ray TV Spot

22. august 2012 at 15:14 | Radusch |  HG Videa
Našla jsem další vynikající TV Spot na DVD/Blu-ray Hunger Games, které oficiálně v USA vyšlo 18.srpna. Můžeme vidět známé scény z jiných úhlů, např. Katniss v aréně na velkoplošné obrazovce ve 12. kraji a další. Scény doprovází známý song od Taylor Swift - Safe and Sound. Povedené video ;)Jak to je s DVD u nás, se zatím neví, zkoušela jsem na netu hledat, zatím jsem jen našla samé předobjednávky a to ještě DVD bez bonusů. Podle toho, co jsem vyčetla, si asi ještě měsíc-dva počkáme :/ Což je na jednu stranu dobře, protože s přibližující se školou něják nejsou peníze na DVD :DD Pokud by jste měli vy nějáké informace o datu vydání, případně našli stránky přímo k objednání, napište. Samozřejmě uvítám ;) Snažím se ještě si užívat poslední dny prázdnin a občas mi nějáká ta novinka uteče ;)

5 důvodů, proč si koupit DVD podle Willow Shilds

20. august 2012 at 10:45 | Radusch |  HG News
U svého Aff, Evolet jsem našlaskutečně zajímavý článek. Jedná se o 5 zajímavých a vtipných důvodů, které řekla herečka Willow Shilds / Prim Everdeen, proč si koupit DVD Hunger Games. Já si rozhodně plánuji DVD koupit a se všemi důvody s Willow naprosto souhlasím ;D

  • Budete mít možnost vidět pády a nepovedené scény: Willow řekla, že kamery natočili skvělé scény, ale i vtipné pády.
  • Uvidíte všechny drobné detaily: Pokaždé když se budete dívat znova, uvidíte nové detaily, kterých jste si předtím nevšimli. Willow říká, že miluje pohled na Effiin meke-up a paruku.
  • Existují tři hodiny behind the scenes - to je jako další film. Behind the scenes se prý točili celou dobu natáčení.
  • Můžete mít vlastní promítání The Hunger games - pozvěte kamarády na popcorn. Vaši BFF budou milovat, když jim pustíte film podruhé nebo potřetí.
  • Willow řekla, že natáčení druhého filmu začne na podzim a vy se budete moct stále dívat na první film, dokud nebudete moct vidět druhý.
***
Zdroj: adele-hawthorne.blog.cz

Novinky o natáčení filmu Mockingjay

18. august 2012 at 13:50 | Radusch |  Mockingjay News
Byla zveřejněna další informace o Mockingjay filmech. To, že třetí díl, u nás známý jako Síla vzdoru bude rozdělen na dvě části, víme. Teď se objevila i oficiální zpráva, že oba filmy se budou natáčet najednou, tak jako tomu bylo i u Harryho Pottera i Breaking Dawn. Pod oba filmy se podepíše jeden režisér, který ještě není vybraný a premiéry by měly mít v listopadu 2014 a 2015.

Více informací si můžete přečíst na stránkách Los Angeles Times
***

Upřímně, dalo se to čekat, že po vzoru HP a Twilight udělají takový tah i u Mockingjay, jsem hodně zvědavá na konečný výsledek, trochu se toho i bojím. Doufejme, že se dočkáme dobře provedených filmů, protože něják mi nejde do hlavy, kde přesně má být ukončena první část.
______________________
Zdroj informace: hungergames.cz

I don´t want to forget...

16. august 2012 at 10:51 | Radusch |  HG Gallery
Našla jsem naprosto nádherně zpracované animace Katniss a Peety. Patří k jejich poslednímu rozhovoru v Hunger Games.

Zdroj: effietrinkettheprimreaper.tumblr.com
Copy by: sardelka11.blog.cz

Daší potvrzení herci do Catching Fire

15. august 2012 at 11:05 | Radusch |  CF News
Nemá cenu to tady dávat po jednom, když skoro každý den se objeví nový objev do CF. Opět mám pro vás 3 oficiálně potvrzené herce, kteří mají to štěstí a ztvární si jednoho ze splátců ve 2. díle Hunger Games.

Josh Hutcherson on 3ON3 Charity Basketball Tournament (3.8.2012)

13. august 2012 at 11:32 | Radusch |  Josh Hutcherson
Jde vidět, že přípravy na natáčení Catching Fire jsou v plném proudu. Důkazem toho je i Josh Hutcherson, který se opět kvůli roli Peety obarvil na blond. Poprvé se takto ukázal na charitativním basketbalovém zápase Nike 3ON3. Fotky jsou, jak jinak, než úžasné. Je sice těžké si zvyknout, ale já si ho jako herce začala pořádně uvědomovat až v HG, takže mě se líbí i jako blond ;D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Z akce se objevilo i několik videí, ale já vybrala to nejlepší, Joshovy taneční kreace :D
Zdroj: hungergamestrilogy.net, hggirlonfire.com

Nové BTS video se splátci

12. august 2012 at 13:08 | Radusch |  HG Videa
Vypadá to, že Target bude prodávat svá vlastní speciální vydání DVD Hunger Games, kde budou mimo jiné i unikátní bonusy, kde je zahrnuto i toho vynikající BTS video se splátci ;)
Zdroj: hungergames.cz

3 potvrzení herci pro CF

10. august 2012 at 15:49 | Radusch |  CF News
Tentokrát pro vás nemám jen jednoho herce, ale rovnou tři! Takže pěkně popořádku...


Klip od EW z DVD/BR Hunger Games

7. august 2012 at 10:47 | Radusch |  HG News
Objevila se část HG behind the scenes videa z připravovaného Hunger Games DVD, kteér vyjde v srpnu v USA. Jedná se o rozhovor s Jennifer Lawrence o roli Katniss Everdeen.
Zdroj: hungergames.cz

Lynn Cohenová v roli Mags

4. august 2012 at 13:49 | Radusch |  CF News
Další potvrzenou herečkou do Catching Fire je Lynn Cohenová, která si zahraje Mags, starší splátkyni ze 4. kraje, Finnickovu trenérku, která se obětuje za Katniss. Tuto herečku můžeme znát např. ve filmech Oko dravce, Sex ve městě a ve Spielbergově filmu Mnichov.
Zdroj: hungergames.cz

Hibernia (Ranger´s Apprentice soundtrack 0.6)

2. august 2012 at 14:03 | Radusch |  Soundtrack R/A
Po delší době přidávám další soundtrack ke skvělé fantasy sérii Hraničářův učeň. Tentokrát se jedná o skadbu charakterizující Haltovu rodnou zemi, Hibernii. Moje asi nejoblíbenější ze všech ;)
***

Hibernia

Jinak se omlouvám za drobnou neaktivitu, hold jsou prázdniny a mě se něják nechce vysedávat na blogu ;)