May 2012

Nová MTV Movie Award – Best Hero

31. may 2012 at 13:21 | Radusch |  HG News
MTV Movie Awards se blíží (již tuto neděli!) ale MTV včera oznámilo, že vyhlašuje další kategorii a tou je Best Hero! Katniss je samozřejmě nominovaná, takže pokud máte twitter, můžete hlasovat na tomto odkaze, zatím ji Harry Potter poráží s dost velkým náskokem...
__________________
Zdroj: hungergames.cz

My Work 0.7 (Arabian horse)

29. may 2012 at 13:45 | Radusch |  My Work
Mým dalším výtvorem je kresba černého arabského hřebce. Koně jsou mou láskou už několik let, v minulosti jsem i poměrně často jezdila a..no řekněme, že není nic krásnějšího, když příjdete do stájí a slyšíte pozdravy vznešených čtyřnoných přátel. Snad se výtvor líbí, se stínováním jsem si dost pohrála. ;) Ale na předlohu si už nevzpomenu, práce je to už několik měsíců stará.

Girl from the seam, Tribute, Girl on Fire, symbol of the Rebelion - Katniss Everdeen

27. may 2012 at 12:17 | Radusch |  HG Gallery
Našla jsem další vynikající animace, tentokrát jim vévodí Katniss a její všestranná osobnost ;)
Zdroj:sonofabaker.tumblr.com, copy: tygrovkahp.blog.cz

PS: Jinak se chci omluvit, že to tedy teď trochu zanedbávám, blíží se konec roku a já musím pracovat na posledních pracích do školy (herbář, webové stránky do IVT, poslední testy...) Mějte prosím strpení ;)

Animace Reprodrozda

25. may 2012 at 15:00 | Radusch |  HG Gallery
U svého Aff Hermionky jsem našla opravdu skvělé animace letícího Reprodrozda/Mockingjay, a to ve čtyřech variantách. Jeden lepší jak druhý, krása, to logo je dokonale promyšlené! ;)
Zdroj: boldindeed.tumblr.com, copy by:sardelka11.blog.czThe Hunger Games Official Blu Ray and DVD Trailer

24. may 2012 at 15:55 | Radusch |  HG Videa
Byl zveřejněn naprosto úžasně sestříhaný trailer k DVD a Blu-ray edici Hunger Games. Je použito mnoho působivých scén, doprovázeny vynikající hudbou. Tento trailer je vůbec nejpovedenější ze všech!
Pokud nejde spustit, najdete zde.

Target vydá 3 diskovou Deluxe edici HG

24. may 2012 at 15:47 | Radusch |  HG News
Target nyní promuje Hunger Games 3-disk Deluxe Edition DVD set. Jak to vypadá se můžete podívat na obrázku a jeho bližším prozkoumáním zjistíte, že je tam víc bonusů než na normální verzi (překvapivě).
Najdete zde:
Příběhy od Rohu hojnosti, video deník splátců, biografii splátců, fotogalerii

Ještě není stanovena cena pro předobjednávky, ale jistojistě ji do pátku, kdy začíná předprodej, budeme znát.
Je zajímavé, že stále není nikde ani zmínka, jestli se na nějaké DVD verzi objeví i audikomentáře tvůrců a herců. A nám nezbývá než doufat, že Hollywood Classics Entertainment pro nás tuto exkluzivní DVD edici připraví i v Čechách.

Halt´s Cabin (Ranger´s Apprentice soundtrack 0.5)

21. may 2012 at 15:25 | Radusch |  Soundtrack R/A
Další krásnou skladbou k Hraničářově učni je Halt´s Cabin. Skutečně z ní vyzařuje to kouzlo a pohodlí Haltovy (později Willovy) chatky. ;) To by bylo krásné bydlení, v přírodě, klid, soukromí... co vy na to?! ;D
***

Halt´s Cabin

Jinak, už jsem se dostala k seřazení Affs do skupin a ikonek v menu. Doufám, že moji elite jsou s ikonkama spokojení ;) Na nějákou dobu to tak zase bude ;D

Výsledky kontroly Affs

20. may 2012 at 14:00 | Radusch
Do dneška jste se mohli zapsat do třídění Affilates a já to nyní řádně rozsoudím ;D

Video k „Eyes Open“ od Taylor Swift

18. may 2012 at 15:49 | Radusch |  HG News
Taylor Swift natočila video k písni Eyes Open, která se objevila na soundtracku k Hunger Games. Ve videu je použita speciální animace pro zobrazení textu písně. Myslím, že video je povedené, ta písnička je skvělá, ten text miluju, je terfný ;)

Rozhovor s Johnem Flanaganem

17. may 2012 at 16:12 | Radusch |  John Flanagan
Pro ty, komu tento spisovatel nic neříká, John Flanagan se proslavil svou fantasy sérií Hraničářův učeň Tu začal psát, aby svého dvanáctiletého syna Michaela přilákal ke čtení. Původně obsahovala dvacet povídek, které John později přepracoval na první díl Hraničářova učně s názvem Rozvaliny Gorlanu. Brzy následovaly další díly, nyní jich už je 11, jedna napínavější jak druhá ;) Rozhovor se váže právě k této úspěšné sérii.

Amazing Fan Made Hunger Games Posters!

15. may 2012 at 16:21 | Radusch |  HG Gallery
Když jsem tak brouzdala po netu, narazila jsem na naprosto úžasné fanmade plakáty k Hunger Games. Jsou vyrobené tak přesvědčivě, že by dokonce vypadaly dobře i jako oficiální! Jsou na nich vyobrazeni Katniss, Peeta, Gale, Cato, Clove, Glimmer, Marvel, Foxface, Thresh a několik dalších splátců, které nejsou pod jménem známí, ale ve filmu se objevily. Jsou použité vždy něják skvěle upravené fotky daných herců (postav) a vypadá to celkově úžasně! Ze všech nejvíc mě asi oslovil plakát Clove, ale i Katniss je výborná. Smekám před výrobcem!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj: comicbookmovie.com

Suzanne Collins: Nejvlivnější matka roku 2012

14. may 2012 at 15:40 | Radusch |  HG News
Working Mother magazine zařadil Suzanne na svůj seznam 10 nejvlivnějších matek roku 2012.

Suzanne jako by byla v těchto dnech všudypřítomná, jako by se příslovečně v záři reflektoru přiblížila J.K. Rowlingové. Její nejprodávanější série, trilogie Hunger Games, neustále láme další rekordy a teď je tu dokonce i filmový blocbuster k prvnímu dílu. Collins začala svou kariéru v dětské televizi, ale nakonec se stala hlavní scénáristkou pořadu Clifford's Puppy Days na PBS. Napsala také dětské knihy The Underland Chronicles a When Charlie McButton Lost Power.

The Civil Wars - Kingdom Come (Hunger Games soundtrack)

13. may 2012 at 13:11 | Radusch |  Music
Další úžasná písneň se kterou se s vámi musím podělit jistě mnozí z vás znáte nebo vám aspoň něco říká. (Mluvím teď k fanouškům Hunger Games) Zazněla jako poslední v závěrečných titulcích Hunger Games - je tedy součástí soundtracku ke zmiňovanému filmu. Mám na mysli song Kingdom Come od The Civil Wars. Narozdíl od Safe and Sound jsem tuhle písničku před návštěvou kina neznala, chtěla jsem v sálu zůstat až do konce titulků, už kvůli songům :D Ještě že jsem to udělala jinak bych ten song asi neznala :D Píseň je spíše pohodová, ale refrén je "silný" a celkově i text k filmu sedi ;) Přeji tedy příjemný poslech ;)


Josh Hutcherson - Photoshoot for InStyle (2012)

12. may 2012 at 14:46 | Radusch |  Josh Hutcherson
Přidávám 3 fotky Joshe pro InStyle z dubna roku 2012. Jsou úžasné, je to fešák :D ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:katniss-peeta.com

"The Starving Games"

11. may 2012 at 15:00 | Radusch |  HG News
Včera bylo oznámeno, že Jason Friedberg a Aaron Seltzer - scénáristé filmů 'Scary Movie', 'Vampires Suck' a další parodií, budou psát scénář k parodii na Hunger Games. Bude se jmenovat 'The Starving Games' a kromě HG tam najdeme i "The Avengers," "Sherlock Holmes" a poslední díl "Harryho Pottera".

Já se na tuhle parodii osobně těším. Vampires Suck jsem viděla mnohokrát, vždycky rozesměje. Parodie tohoto typu nemají v popisu urážet filmy a tak by to mělo být, žádné nechutnosti ani sprosťárny. Vampires Suck (parodie na Twilight a New Moon) můžu vřele doporučit a na novou parodii se opravdu těším ;) Co vy?
_____________________
Zdroj:hungergames.cz

The Pretty Reckless - Under the water

9. may 2012 at 16:13 | Radusch |  Music
Po delší době přidávám něco do Music. Je jím jedna z nových písniček od mé milované rockové kapely The Pretty Reckless. Song se jmenuje Under the water. Opravdu chytlavá, ten začátek si zpívám pořád. Miluju hlas Taylor Momsen! (Až se k tomu dostanu, i ona má zde svou rubriku ;))

Užijte si poslech! Pod perexem najdete text a překlad. ;)

THG Cast - Before & Now

7. may 2012 at 17:21 | Radusch |  HG Cast
Našla jsem úžasné animace našich skvělých herců z Hunger Games. Jako malí byli úžasní, a to se samozřejmě nezměnilo. ;D ♥

Zdroj: peetasavedmylife.tumblr.com

Potvrzeno! Francis Lawrence bude režírovat CF!

6. may 2012 at 12:29 | Radusch |  CF News
V minulém článku už bylo něco málo naznačeno, teď tady zprávu o režisérovi CF mám oficiálně. Lionsgate oznámilo, že Francis Lawrence opravdu BUDE režírovat Catching Fire!

Na Facebooku Francis Lawrence sdílel tento příspěvek pro fanoušky:

"Zdravím všechny Hunger Games fanoušky! Chci jen, aby jste všichni věděli, jak jsem neuvěřitelně nadšený a poctěný, že mohu být součástí Catching Fire. Všechna práce, kterou jsem vynaložil do svých filmů je pro vás - pro fanoušky. Dejte mi vědět, z čeho jste nejvíc nadšení a co by jste chtěli vidět v této adaptaci, aby byl skutečně věrný a velkolepý!" - Francise Lawrence.

Tak co vy na to? Já jsem nadšená. Jeho filmy jsou výborné a CF by mohl zvládnout. No, uvidíme za víc než rok :/ :D
______________________
Zdroj:hungergames.cz

Článek v The Wall Street Journalu - O Catching Fire a DVD

5. may 2012 at 12:59 | Radusch |  HG News
V novém článku, The Wall Street Journal hovořil s Lionsgate, jak jsou na tom s Hunger Games. Článek poukazuje na to, že Lionsgate je blízko k dohodě s Francisem Lawrencem na režírování Catching Fire. Dále pojednává o Suzanne Collins a její úzké spolupráci na scénáři pro Catching Fire. A prozrazuje, že Lionsgate vydá na přelomu srpna a září Hunger Games na DVD.

Seznamte se s tvůrci symbolu Reprodrozda

3. may 2012 at 16:04 | Radusch |  HG News
Kreativní ředitelka ze Scholastic Elizabeth Parisi, a její manžel ilustrátor Tim O'Brien, jsou duo, které ztvárnilo Reprodrozda, který zdobí obal knihy Hunger Games.

"Hunger Games" bude pravděpodobně způsob, jak mě vezmou lidé na vědomí během mé kariéry."řekl O'Brien, jehož největším úspěchem bylo použití jeho portrétu tehdy ještě kandidáta na prezidenta Baracka Obamy na obálce časopisu Roling Sone v průběhu volební kampaně.
"Nemusíš mít kontrolu nad tím, co se stane tvým nejslavnějším dílem. Svět se rozhodne. To je poučení." řekl O'Brien.
Přesto jejich 12 letý syn Cassius, řekl, že je ohromen úlohou mámy a táty.
"Moji rodiče pomohli odstartovat "Hunger Games". A teď je to film. Je to vážně úžasné." rozplývá se chlapec."Všichni ve škole to čtou…"
O'Brien řekl, že jeho logo reprezentuje jeho obdiv nad složitostí Katniss.
"Není to jen obraz ptáka." řekl. "Je to něco zranitelného. Je symbolem hlavní hrdinky Katniss, která je silná a krásná zároveň."

***
Už na pohled logo Reprodrozda zaujme. V knihkupectví mě kniha s tímto symbolem vážně zaujala a prostě jsem ji musela mít, hlavně když jsem se dozvěděla, že tento nový fénomén přichází i ve filmové podobě.
__________________
hungergames.cz