May 2011

I´m sorry, I´m busy...

30. may 2011 at 14:10 | Radusch |  My diary
Aby jste si nemysleli, že na blog kašlu schválně, to né. Jen bych se chtěla omluvit, teď nebudu mít moc času a upřímně se mi ani moc nechce. Od dneška jsme totiž začali zpracovávat Absolvenské práce, jelikož končím základku. (Příjde mi to k ničemu, protože hodně škol to nemá, ale co už :D) Ještě že jsme si mohli vybrat jakékoliv téma, s kámoškou zpracováváme hudbu. Aspoň se neučíme, i když pět hodin u pc, z toho mi už docela hrabe :DD A ještě blog k tomu, jistě chápete, proč se mi moc nechce. Takže ještě jednou se omlouvám, že teď budu blog zanedbávat, nebojte, nové postery k DH II se tu jistě objeví, ale až najednou. ;)

Absolváky máme mít hotové příští úterý, pak mě tady zase budete mít normálně, i s pokračováním povídky Every life once ends. Pokud si chcete přečíst první část, můžete tady.

Your Radusch

Dva další plakáty - Neville a Voldemort + promo Hermiony

28. may 2011 at 16:26 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Během dvou dnů byly zveřejněny další dva charakterové postery k druhé části Relikvií Smrti. Na prvním je zobrazen Neville Longbottom, jak svírá v rukou meč Godrika Nebelvíra a na druhém je první zástupce temné strany, přímo její vůdce, Lord Voldemort s bezovou hůlkou od Albuse Brumbála. Oba jsou, jako všechny, opravdu skvělé. Moc se těším na plakáty Belatrix a Severuse i Ginny by mohla být. ;) Uvidíme.
imagebam.com imagebam.com

Také bylo zveřejněno nové, naprosto skvělé promo Hermiony Grangerové.
imagebam.com
Zdroj:priori-incantatem.sk, watsonuncensored.blogspot.com

Nová promofotka tria + plakát Rona

26. may 2011 at 14:16 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
A pokračujeme v dalších nových fotkách k druhé části Relikvií Smrti. Bylzveřejněn další, už třetí charakterový plakát, který tentokrát zobrazuje Harryho nejlepšího kamaráda Rona Weasleyho. Stejně jako jeho dva přátelé předtím, i on je poznamenán bitvou o Bradavice. Na pozadí můžeme vidět komnatu nejvyšší potřeby, kterou nelítostně ničí zložár. Také bylo zveřejněno nové promo hlavního tria. Na všech třech nemohou chybět škrábance a odhodlané pohledy. I tyto dvě fotky jsou výborné. Jsem zvědavá, která postava bude na dalším plakátu ;)
imagebam.com imagebam.com
Zdroj:snitchseeker.com, hogwartsite.net

Nové fotky z druhé části Relikvií + plakát Hermiony

25. may 2011 at 15:57 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Jak bylo slíbeno, tak se stalo. Byl zveřejněn další oficiální plakát k druhé části Relikvií Smrti. Dnes je na něm zobrazená Hermiona, také poznamenána bitvou o Bradavice, v pozadí můžeme vidět Bradavické hradby a několik studentů. Krom toho byly zveřejněny dvě nové fotky, na první můžeme vidět trio a Nevilla v Prasinkách v domě Brumbálova bratra a na druhé Harryho (pravděpodobně poté, kdy shlédl Snapeovy vzpomínky) Všechny fotky jsou skvělé.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:hogwartsite.net

Oficiální plakát k druhé části Relikvií Smrti - Harry Potter

24. may 2011 at 14:46 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Jak se zdá, tento týden bude pro Potterovské fanoušky opravdu bohatý. Včera jsem zde dávala mnoho nových fotek a dnes je na řadě, už včera zveřejněn, nový, skvělý plakát k druhé části Relikvií Smrti. Dominuje mu tvář hlavního hrdiny Harryho Pottera, značně poznamenán bitvou o Bradavice. V pozadí můžeme vidět část zničeného nádvoří Bradavického hradu a padající trosky, v popředí hlásá slogan filmu It All Ends (Vše končí) s datem britské a americké premiéry 15.7. Je opravdu úžasný, hrozně mě potěšil. Navíc Warner Bros. slibují, že tento týden zveřejní další plakáty. Moc se na ně těším ;)
imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br

Nové fotky z obou částí Relikvií Smrti

23. may 2011 at 15:39 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Bylo zveřejněno mnoho zajímavých fotek z obou částí Relikvií Smrti. Zaprvé, můžeme vidět úžasné promofotky k první části, které zobrazují Belatrix Lestrange, Ginny Weasleyovou, Hermionu, Xenofiliuse Láskoráda, Rufuse Brouska, Molly Weasleyovou, Rona, Tonksovou a naprosto skvělé promo Narcissy Malfoyové.

Filmový magazín Entertainment Weekly přinesl novou oficiální fotku z filmu, na níž profesorka McGonagallová vede "stranu dobra" z Velké síně. Ze známých tváří se na fotce objevily Bill s manželkou Fleur, pan a paní Weasleyovi, George, Percy, Seamus Finnigan, Romilda Vanová, Dean Thomas, Cho Chang a Kinglsley Pastorek. Také byla zveřejněna nejen titulní strana čísla časopisu Empire, ale i titulka limitované edice tohoto čísla. Dále byly zveřejněny dvě fotky z natáčení a to, když se natáčena scéna, v níž se Smrtijedi shromažďují před útokem na hrad a zajímavé foto Daniela a Heleny.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:priori-incantatem.sk, watsonuncensored.blogspot.com

Piráti z Karibiku: Na konci světa - Trailer

21. may 2011 at 14:10 | Radusch
Našla jsem vynikající trailer na třetí díl Pirátů z Karibiku, s podtitulem Na konci světa. Je skvěle sestříhán a byla použita úžasná hudba. Tento díl mám opravdu ráda, je totiž poslední, kdy jsme mohli spatřít Orlanda Blooma (Willa Turnera) a Keiru Knightley (Elizabeth Swann). Samozřejmě nechybí skvělý Johnny Depp v roli Jacka Sparrowa, tedy pardon, kapitána Jacka Sparrowa :D
Zdroj:youtube.com

Every life once ends - Part I (Sen nebo realita?)

19. may 2011 at 16:46 | Radusch |  Povídky
Takže, jak jsem slíbila, také tak činím. Už jsem začala s přepisováním mé první jednorázovky na téma HP s dost výstižným (možná až krutým) názvem Every life once ends (Každý život jednou končí). Nebojte, i když úvodní obrázek takhle vypadá, skutečně to není povídka, zaměřená na pár Harry - Hermiona, já takové nepravdivé páry skutečně nepodporuji. Příběh je o Hermioně a dál vlastně o jejím přátelství s Harrym Potterem. Když jsem si to tak prohlížela, příběh se mi zdál na jednorázovku, kterou bych měla dát do jednoho článku, moc dlouhý, a tak jsem se rozhodla jej rozdělit na dvě části. Pod perexem můžete najít tu kratší část a já doufám, že na ní budou kladné reakce, pak bych určitě zveřejnila i další část. Tak přeji pěkné počtení a doufám, že nebudete moc kritizovat :D

Fan Made Intro k Relikviím Smrti II

17. may 2011 at 16:14 | Radusch |  Videa HP
Na youtube jsem našla opravdu zajímavý výtvor jednoho fanouška k druhé části Relikvií Smrti. Je to vlastně pohled, který je na začátku každé Potterovky: logo Warner Bros a filmu Harry Potter a Relikvie Smrti: část II. Musím uznat, že fanoušek si s tím opravdu pěkně pohrál, můžeme vidět loga a pozadí v ohni a ukázky hlášek a scén z minulých filmů, K tomu hraje skladba z soundtracku k Princi dvojí krve - Opening, kterou složil Nicholas Hooper. Je to opravdu povedené, jsem zvědavá, co pro nás připraví WB.
Zdroj:youtube.com

První TV Spot k Relikviím Smrti II

16. may 2011 at 16:33 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Chjo...nechápu co se zase s blogem děje, také vám blbnou obrázky jako mě? Jediná fotka, kterou uložím nefunguje, ani popisky a klikací ikony v menu. Snad to brzy opraví nebo jim budu nucena napsat. Tak tady dám aspoň nově zveřejněný TV spot v HD k druhé části Relikvií Smrti. Krátké 30-ti sekundové video obsahuje záběry z oficiálního traileru a titulky o světové premiéře, která se uskuteční už za dva měsíce - 14. července 2011. Toto video jsem ještě shlédla, jelikož neobsahuje žádné nové záběry, ale na další už se dívat nebudu, opravdu chci jít na poslední potterovku "nepřipravená" :D Nechci vidět, co mě čeká ;D
Zdroj:priori-incantatem.sk
____________________________
Jinak jsem už dopsala jednorázovku na téma HP. Nese název Every life once ends (Každý život jednou končí) Je docela smutná, je to takový odraz mých pocitů, jelikož jsem pár týdnů tomu nebyla zrovna psychicky v pohodě, naštěstí už všechno ze mě odpadlo ;) Brzy se pustím do přepisování do PC a pak ji tady zveřejním, takže snad se najdou nějácí čtenáři. ;)

Design č.10 - Spring fairy

14. may 2011 at 13:10 | Radusch |  Designes
Konečně jsem se dostala k výměně designu, protože ten s Harrym a Ginny tady byl rekordně skoro dva měsíce (né že by mi to vadilo, byl nádherný, ale mě se vůbec nechtělo ho vyměňovat :D) Na skvělém grafickém blogu collors.blog.cz jsou designy volně ke stažení, stačí se jen držet popisu k nastavení a máte design podle svého gusta a já si prostě musela nastavit právě tento. Hrozně se mi na něm líbí ta víla, kvůli jarní náladě, když se podívám ven, hned se mi zlepší nálada, protože je nádherné počasí. Takže protož vyhrál tento výběr. Pokud by jste nevěděli, kde sehnat nějáký pěkný design, určitě na zmiňovaný blog zajděte, uvidíte sami, že je to skvělá grafička (i když už nějákou dobu neaktivní, ale její dessy se stále používají).


Název: Spring fairy
Barvy: modrozelená
Spokojenost (1-10) : 10 bodů

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna - Trailer

13. may 2011 at 11:16 | Radusch
Jelikož do kin míří další pokračování Pirátů z Karibiku s podtitulem, Na vlnách podivna, jistě zde nesmí chybět už déle zveřejněný trailer na tento očekáváný film i s českými titulky. Pokud jste ho ještě neviděli, určitě si jej pusťte, pokud ano, proč né se pokochat znovu. Jack Sparrow je skutečně jen jeden :D
Zdroj:youtube.com

Enya - Magic Voice

12. may 2011 at 16:38 | Radusch |  Music
Jistě nemusím představovat skvělou irskou zpěvačku Enyu, jsem si jistá, že každý zná alespoň jeden její song. Můj názor na ni můžete jednoduše vidět už v názvu, ano, ona má podle mě, a jsem si jistá, že nejsem sama, naprosto kouzelný hlas. Je velká škoda, že nakonec nespolupracovala na soundtracku k druhé části Relikvií Smrti, její hlas by skladby jistě ozdobil. Enya zkrátka patřila a bude patřit mezi mé nejoblíbenější interprety, její skvělé písničky mě vždy dokáží uklidnit. Mé nejoblíbenější skladby si můžete poslechnout níže.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna - Posters

10. may 2011 at 15:53 | Radusch
Už 19. května do českých kin vyplouvá nový už čtvrtý díl Pirátů z Karibiku s podtitulem Na vlnách podivna. Nehorázně se těším, plánuji na něj zajít koncem května. Postupně byly zveřejňovány nové plakáty k tomuto filmu a konečně se dostávám k jejich zveřejnění, takže se níže určitě mrkněte. Tentokrát však neuvidíme Willa a Elizabeth, s těmi jsme se na konci třetího dílu rozloučili, místo toho se nám představí skvělá Penélope Cruz v roli tajemné Angeliky a mnoho dalších nových postav. Ovšem nebudou chybět známé staré postavy jako skvělý kapitán Jack Sparrow nebo kapitán Barbossa. Určitě se máme na co těšit. Tak konec řečí, tady jsou plakáty :DD
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:impawards.com

Nové fotky z Relikvií Smrti I

9. may 2011 at 16:49 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Objevily se nové fotky z první části Relikvií Smrti. Ty zobrazují trio na svatbě a poté na útěku, Rona ve stanu a trio u doupěte. Mimojiné také byly zveřejněny dvě nové promofotky Hermiony Grangerové a Molly Weasleyové. Hermiona upírá pohled někam mimo a Molly můžeme vidět s hůlkou v bojové pozici. Všechny fotky jsou skvělé.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:hogwartsite.net

Piráti z Karibiku: Na konci světa - Posters

8. may 2011 at 12:42 | Radusch
Dnes jsou na řadě skvělé plakáty z třetího dílu Pirátů z Karibiku s podtitulem Na konci světa. Už tradičně, ale naposledy můžeme vidět hlavní hrdiny takto pospolu, Jacka Sparrowa, Elizabeth Swann, Willa Turnera, kapitána Barbossu a nově i piráta Sao Fenga. Tyto plakáty jsou dvojího druhu, můžeme je vidět v modrobílém a červeném provedení.Jako vždy, dokonalost ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:impawards.com

Nové fotky z Breaking Dawn

7. may 2011 at 17:35 | Radusch |  Breaking Dawn
Po dlouhé době sem opět přidám něco z Twilight ságy, konkrétně nové fotky z nového dílu Rozbřesku, který do kin vstoupí tento listopad. Na fotkách v HQ kvalitě můžeme vidět mnoho momentů ze svatby Belly a Edwarda či z jejich pozdější svatební cesty, také nemůžou chybět záběry na Belliina nejlepšího přítele Jacoba a mnoho dalšího. Mrkněte níže, všechny se moc povedly.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:stmivani.blog.cz
***
Jinak se moc omlouvám, ale teď bude obtížnější sem něco přidávat, hrozně nám blbne internet, takže toho teď tady moc nečekejte. Každý den tady zajdu, jestli něco nepůjde přidat, příští týden se to bude řešit a pak už by to měla být v pohodě. Do té doby mějte prosím pochopení :( Děkuji
Your Radusch

20 stills z traileru na HP7 II

5. may 2011 at 16:48 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Bylo zveřejněno 20 opravdu skvělých stills z nedávno zveřejněného traileru na druhou části Relikvií Smrti. Nebudu se rozepisovat, co na nich najdete, však se níže koukněte sami, každopádně, jsou úžasné :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:hogwartsite.net

Nové stills z Relikvií Smrti

4. may 2011 at 16:00 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Byly zveřejněny úžasné stills z první části Relikvií Smrti. Na všech je Ginny Weasleyová, na dvou ještě i s Harrym. Jsou na nich vyobrazeny scény, jak zaútočí na doupě smrtijedi, před doupětem po sedmi Potterech a nečekaně i další fotka z jejich políbení. Všechny jsou skvělé!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:incantatem.com.br

Nové promofotky z HBP - Ginny a Brumbál

3. may 2011 at 15:41 | Radusch |  Harry Potter a Princ dvojí krve
Byly zveřejněny dvě naprosto úžasné promofotky k šesté Potterovce, Princ dvojí krve. Fotka je spojená do jedné, ale to nevadí, nechce se mi to rozdělovat :D Můžeme vidět úžasnou fotku Ginny Weasleyové ve famfrpálovém dresu s krásnými rozevlátými vlasy a Albuse Brumbála v bojové pozici s hůlkou. Obě jsou dokonalé.
imagebam.com
Zdroj:snitchseeker.com