February 2011

Oscar 2011 - Winners

28. february 2011 at 17:12 | Radusch |  News about HP
Včerejší předávání Oscarů nebylo příznivé pro nominace, které si zasloužil zatím poslední film z řady potterovek - Relikvie Smrti I. V pořadí již 83. ročník se konal včera večer v Los Angeles.Relikvie Smrti I porazili filmové trháky loňského roku a tak sošku nedostali díky filmům Počátek (Inception) a Alence v říši divů. Počátek Potterovku porazil v kategorii vizuálních efektů a Alenka v řáši divů zase ve výtvarné tvorbě.

Pro sošku si nepřišla ani herečka Helena Bonham Carter, která byla nominována za nejlepší herečku ve vedlejší roli za její film Králova řeč (The Kings's Speech). Právě fotky Heleny ještě před začátkem ceremoniálu naleznete níže.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V celém článku najdete seznam vítězů

Daniel Radcliffe - Photoshoot Dennys Ilic [Session 5] (2006)

27. february 2011 at 15:16 | Radusch |  Daniel Radcliffe
Pátá část tohoto Danielova shootu. I tady mu to strašně sluší.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Zdroj:můj bývalý blog - hp-daily.blog.cz

Daniel Radcliffe - Photoshoot Dennys Ilic [Session 4] (2006)

27. february 2011 at 15:07 | Radusch |  Daniel Radcliffe
Mám tady čtvrtou část photoshootu Daniela Radcliffea pro Dennys Ilic z roku 2006.
free image host free image host free image host free image host
Zdroj:můj bývalý blog - hp-daily.blog.cz

Matthew Lewis o nově přidané bojové scéně s Nevillem

27. february 2011 at 14:38 | Radusch |  News about HP
V novém interview se nám Matthew Lewis, nám však více známý než Neville Longbottom, svěřil o svém vystupování v divadelní hře Verdict, kde vypráví hlavně o tom, jaké je to zaměnit filmovou scénu za divadelní pódium. Řeč však nezůstala jen při divadle a Matthew se s námi podělil i o natáčení Relikvií Smrti. Přiznal, že nejvíc se těší na konkrétní bojovou scénu o níž doufá, že ji nechají ve filmu.

Více o této scéně níže.

V listopadu si řekl, že půjdeš nově natočit scény pro Potterovku.
To ano.

A šel jsi?
Ne. Chystal jsem se, poslal jsem jim fax s mou fotkou, aby věděli zda nepotřebuji paruku nebo něco, na co odpověděli "ne." (Smích) Moje vlasy byly tak akorát dlouhé a asi si pomysleli, že jim to stačí. Řekli, ať se proto netrápím. Nakonec jsem tam nešel, protože v té době jsme měli opravdu špatné počasí - hodně sněhu. Nemyslím, že by mě věděli dostat dolů (Matthew byl tehdy na túře kvůli divadlu), neboť všechny vlaky zrušily a nedalo se tam dostat ani autem. Zřejmě si pomysleli, že to budou muset nechat tak, takže nevím jestli vystřihli scénu, o kterou se jednalo.


Happy Birthday Tom Beck!

26. february 2011 at 15:09 | Radusch
Dnes slaví své 33.narozeniny jeden z mých nejoblíbenějších herců, který má na tomto blogu také své místo. Je jim německý herec Tom Beck, který je znám především jako nejnovější parťák Semira Gerkhana v Kobře 11 - Ben Jager. Přeji tedy Tomovi vše nejlepší a hodně úspěchů.

Emma Watson - Photoshoot for Evening Standart (2005)

25. february 2011 at 16:34 | Radusch |  Emma Watson
Dnes mám pro vás už starší, ale pěkný photoshoot Emmy pro Evening Standart. Je z roku 2005 a fotek je celkem 14.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:emmawatsonfan.net

Nové fotky z Danielových projektů

24. february 2011 at 16:52 | Radusch |  Daniel Radcliffe
Jak víte, po natáčení Potterovské ságy Daniel dostal další role, mezi ně patří i role mladého právníka Arthura Kippse ve filmu The Woman in Black. Právě z něj byly zveřejněny dvě nové fotky, jedna je přímo z filmu a druhá je z natáčení. Obě jsou moc pěkné.
imagebam.com imagebam.com
Dále dostal roli v divadelní hře "Jak uspět v podnikání aniž by jste se o to doopravdy snažili" zde byli zveřejněny první fotky z natáčení, můžeme vidět tančícího Dana od fotografky Annie Leibovitzové pro časopis Vogue a pohled do zákulisí, lépe řečeno na nácvik samotné hry, kde Dan trénuje s klukama i s kolegyní Rose Hamingwayovou.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:priori-incantatem.sk

Film Harry Potter a Relikvie Smrti: Část II bude mít 160 minut??

24. february 2011 at 16:32 | Radusch |  News about HP
Ačkoliv do premiéry duhé části Relikvií Smrti zbývá ještě 140 dní a zatím jsme se nedočkali žádného oficiálního traileru či sneak peeku a na fotky z filmu či promofotky si ještě asi budeme muset počkat, přesto se objevila první spekulace a to o délce filmu! Stránka Event Cinemas uvádí, že poslední film Potterovské série bude mít 160 minut, což jsou 2 hodiny a 40 minut. Ohledně přístupnosti se zatím žádné spekulace neobjevily, ale je jasné, že film by měl být (alespoň co se týče USA) nepřístupný minimálně do 13
let.
Tuhle informaci zatím berte jako nepotvrzenou, protože Warner Bros se ani k tomuhle ještě nevyjádřilo. Ale pokud by se tato informace ukázala jako pravdivá, čekal by nás druhý nejdelší film Harry Potter série. Je ale vhodné říci, že film ještě není dokončen a skutečnost, že by se takováto informace objevila již tak brzy je velmi nepravděpobobná. Takže uvidíme...
________________________
Zdroj:hogwartsite.net, stupefy.blog.cz

Video Tančící Hermiony s Krumem na svatbě

23. february 2011 at 16:47 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Bylo zveřejněno zajímavé video jedné z vynechaných scén z HP7 I. Jedná se o scénu, kdy na svatbě Billa a Fleur Hermiona Grangerová tancuje s Viktorem Krumem. Tuto scénku však ve finální podobě uvidíme až v dubnu, kdy vyjde DVD, které bude obsahovat všechny vynechané scény.
Zdroj:hogwartsite.net,youtube.com

Diplomky for me (Eve-san a Tina11)

23. february 2011 at 16:29 | Radusch |  For Me
V poslední době mi napsalo tolik lidí, že mám u nich diplom, že ztrácím přehled :D Tak tady jsou ty, na které jsem si vzpoměla, od Eve-san za bleskovku za anti Nick :D a od Tiny11 za bleskovku :)) Děkuji za všechny, jsou krásné.

Clemence Poésy - Photoshoot 0.1 (Black Book Shoot)

22. february 2011 at 16:22 | Radusch |  Clemence Poésy
my-magicworld.blog.cz
Našla jsem opravdu skvělý shoot osmi fotek s názvem Black Book Shoot. Je vážně zajímavý, Clem to na něm moc sluší.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Zdroj:clemence-poesy.org

Clemence Poésy - Životopis

22. february 2011 at 16:13 | Radusch |  Clemence Poésy
my-magicworld.blog.cz
Clémence Poésy je francouzská herečka narozená 30. listopadu 1982. Proslavila se především svou rolí studentky z krasnohůlské dívčí školy, Fleur Delacour ve filmu Harry Potter a Ohnivý Pohár (2005). Poésy pro britské diváky tak říkajíc patří k národnímu dědictví. Navzdory tomu, že je z Francie, zahrála si v seriálu BBC Spiknutí střelného prachu královnu Marii Skotskou.

Role ve Spiknutí střelného prachu byla pro tuto francouzskou herečku první velkou příležitostí v angličtině a dobrá ukázka toho, že je schopna uspět i mimo rodnou Francii v cizojazyčné roli. Patří k nemnoha francouzským herečkám, které umí střídat různé druhy anglického přízvuku, přičemž je schopná jazykově odstínit jak královnu, jíž se dostalo francouzského vychování, tak oduševnělou dospívající Američanku. Po natáčení Harryho Pottera a Ohnivý Pohár v Anglii, se Poésy vydala do Prahy, kde hraje v sérii Revelations z produkce kanálu NBC. V tomto dramatu ze současnosti, který je volně založen na novozákonní biblické knize Zjevení, hraje tato blonďatá dívka nevinného vzhledu dvojroli, jednou z nich je i padlý anděl s morálním dilematem.

Rozcestník > Favourite Stars

21. february 2011 at 17:06 | Radusch

.................................................

Rozcestník > Favourite Projects

21. february 2011 at 16:54 | Radusch
...................................................
Films > info o filmech, které mě oslovily
Books > popisy mých oblíbených knih

Jak umíral Dobby

21. february 2011 at 16:21 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
S blížícím se předáváním cen Oscar, které proběhne 27. února, poskytl Christian Manz - vedoucí oddělení speciálních efektů - interview Coventry Telegraph o své práci na filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I. Za spolupráci na tomto filmu byl také nominován na cenu Academy Award za přenesení Dobbyho a Kráturu na filmovou obrazovku.

Dále se dočtete o výrobě Dobbyho smrti

I když se Dobby již objevil v jednom z předchozích filmů, režisér David Yates žádal jeho obnovu. Právě v poslední části se Dobby stal mnohem vážnější postavou, a proto měl působit lidštěji než dosud.

"Dobby je jednou z hlavních postav v první části, kde na konci umírá,"
říká Manz. "Proto jsme navrhli více než 300 různých podob jeho tváře."

Design č.8 - My Hero, Harry Potter

20. february 2011 at 15:09 | Radusch |  Designes
Po více než měsíci je tady opět další design. Tentokrát jsem si jej nechala udělat u opravdu dobré grafičky DominiQy a jsem s ním nadmíru spokojená. Jak vidíte, je v různých odstínech modré s mým nejoblíbenějším hrdinou Harrym Potterem (jak už název ukazuje). Opravdu za něj děkuji :))
my-magicworld.blog.cz
Název: My Hero, Harry Potter
Barvy:odstíny modré
Spokojenost (1-10) : 10 bodů

Mimochodem, pomalu tady předělávám rozcestníky, na tomto blogu najdou své místo i mé oblíbené celebrity. Také se chystám na nové klikačky a to nejen pro elite, ale i pro top, takže i tuto změnu můžete očekávat. Mno tak, to je snad všechno, jdeme pracovat :D

Nová fotka k Relikviím Smrti II - Ron a Hermiona v Tajemné Komnatě

20. february 2011 at 14:34 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Tato fotka je nám všem jistě už známá, ale nyní se objevila v lepší kvalitě. Pro připomenutí, jedná se o fotku Rona Weasleyho a Hermiony Grangerové při vstupu do tajemné komnaty, kde mají s pomocí baziliščích zubů zničit nazbírané viteály, a kde se má uskutečnit jejich první polibek.
imagebam.com
Zdroj:watsonuncensored.blogspot.com

Rozcestník > About

19. february 2011 at 15:04 | Radusch
This Blog > články, týkající se tohoto blogu
For Me > diplomky pro mě a nejen ty
My Diary > mé články
Designes > vzhledy, které zde jsou/byly
Affilates > mí nejmilejší
My Work > mé kreslené práce
Povídky > mnou napsané příběhy
Music > oblíbené písničky
Soundtracks > oblíbené songy z filmů
..................................................
Others... > aneb co se jinam nevešlo

Nové concept arty k Potterovkám od Jamese Goodridga

19. february 2011 at 14:23 | Radusch |  Others in HP
my-magicworld.blog.cz
Stránka ArtInsights zveřejnila desítky oficiálních kreslených konceptů z filmové série o Harrym Potterovi. Jejich autorem je ilustrátor James Goodridge, který nakreslil i několik konceptů k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. Právě díky nim se nám naskýtá příležitost zhlédnout profesora Snapea v roli ředitele Bradavické střední školy kouzel ve Velké síni. Namísto profesorů za ním stojí smrtijedi. Jedním z conceptů je i obrázek smrtijedů s hořícím Bradavickým hradem v pozadí. Další nám pak ukazují několik momentů z ostatních Potterovek, například přemístění Harryho a Brumbála do jeskyně nebo topícího Harryho a další. Musím přiznat, že mě vážně fascinují, jsou skvělé. Některé náčrty si můžete prohlédnout níže a všechny na tomto odkazu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:priori-incantatem.sk, artinsights.com

Připravuje se sneak peek k Relikviím Smrti II + jeho pravděpodobný popis

18. february 2011 at 11:26 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Warner Bros. připravuje pro nedočkavé fanoušky první sneak peek k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. Dnes nad ránem se na internetu objevil jeho neoficiální popis. Jak již bylo dříve avizováno, jde o "jednu z úvodních scén posledního filmu". Podle popisu se jedná o dialog Harryho a proutkaře Ollivandera v lasturovém domku, jemuž předchází krátká uváděcí přímluva režiséra Davida Yatese. V následujících řádcích si můžete přečíst stručný obsah -  POZOR, SPOILER.

Tématem rozhovoru jsou Relikvie Smrti. Harry v dialogu obviňuje Ollivandera, že se díky jeho radě Voldemort zmocnil bezového proutku (závěr Relikvií Smrti I). Vystrašený proutkař se brání argumentem, podle kterého jej Temný pán k tomu donutil mučením a že mu nedal žádné záruky - upozornil ho, že to nemusí skutečně fungovat. Zároveň však Harryho varuje, že pokud to je pravda a Voldemort získal bezový hůlku, obává se, že opravdu proti němu nemá žádnou šanci. Několik záběrů z této scény se objevilo již v Sneak Peek zveřejněném v bonusech k BD HP a Princ dvojí krve.
__________________
Zdroj:priori-incantatem.sk