January 2011

Nová promofotka - Belatrix Lestrange

31. january 2011 at 15:32 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Dnes vám opět přináším, jak jinak než nově zveřejněnou promofotku. Tentokrát je na ni vyobrazena záporná postava, konkrétně smrtijedka Belatrix Lestrange. Je vážně skvěláá!! :)
imagebam.com
Zdroj:snitchseeker.com

Nové fotky z Relikvií Smrti I. + fotka Harryho k Relikvíím Smrti II.

30. january 2011 at 12:44 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
A pokračujeme s novýma fotkama, dnes je toho dost! :) Krom promofotek, které jsem tady dávala, bylo zveřejněno několik stliis z filmu. Můžeme vidět Harryho s Ronem, před zničením medailonku, trio v podobě zaměstnanců Ministerstva kouzel v atriu ministerstva, Harryho a Naginiho v souboji, Smrtijeda na koštěti, naštvaného Voldemorta nebo Billa a Fleur (v podobě Harryho) na testrálovi a další.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com  

Také byly zveřejněny prostřednictvím propagačních karet pro Harry Potter a Relikvie smrti: Část 1 několik nových fotek jako například Artur Weasley při opravě rádia, Severus Snape na výtisku Denního věštce, jako ředitel Bradavic a mnoho dalšího. Prohlédnout si je můžete na tomto odkazu. A poslední věc, twitter stránky oclumencia.com.br nastavila nové pozadí, jemž je nová fotka Harryho na koštěti z druhé části Relikvií smrti. Je opravdu úžasná.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:twitter oclumencia, incantatem.com.br, stupefy.blog.cz

Nové promofotky k HP7 I - Harry, Ron a Hermiona

30. january 2011 at 11:57 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Každý den nové promofotky. Dnes vám tady dávám tři skvělé. Jedná se o fotky Harryho, Rona a Hermionu. Harry je v bojové pozici a rozhodně nám není neznámá,ale až nyní se objevila oficiálně, Ron v hábitu, který měl na svatbě Billa a Fleur a Hermiona taktéž v červených šatech.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:hogwartsite.net

Nové concept arty k tvorbě speciálních efektů k HP7 I.

29. january 2011 at 17:07 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Byly zveřejněny concepty,které zobrazují tvorbu mnoha scén, například rozevření medailonku,přílet Snapea na Malfoy Manor,přetvoření Bathildy na Naginiho a také přetváření postav do scény sedmi Potterů. Čtyři legrační fotky vám sem dávám v miniaturách a všechny najdete na tomto odkazu.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:hogwartsite.net

Rozhovor s Bonnie + nové promofotky Hermiony a Rona

29. january 2011 at 16:55 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Byl zveřejněn nový video rozhovor s Bonnie Wright pro TV Guide. Ten se natáčel v Leavesden Studios v Brumbálově pracovně. Můžeme vidět, jak bude vypadat Ginny v bitvě o Bradavice. Bonnie mimojiné potrdila,že souboj mezi ní a Bellatrix budeme ve filmu uvidíme. Máme se rozhodně na co těšit.

 Také se opět objevily nové promofotky k první části Relikvií. Jsou dvě, s Hermionou v šatech, které měla na svatbě Billa a Fleur a Ronem, který v ruce drží svou bundu. Opravdu krása.
imagebam.com imagebam.com
Zdroj:hogwartsite.net

Animace k Relikviím Smrti I.

29. january 2011 at 16:24 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Tyto animace mám v pc už delší dobu, tudíž si nepamatuji všechny zdroje takže se omlouvám. Přesto pod článkem několik adres najdete. Všechny animace jsou z první části Relikvií Smrti a musím říci, že jsou skvělé, však uznejte sami.
*
*

Emma Watson nám dává vybrat ze dvou krytů k Blu-ray

29. january 2011 at 13:14 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Jistě si pamatujete, že nám bylo slíbeno vzrušující překvapení ohledně HP. Na facebooku byla zveřejněna tato zpráva: Emma Watson má velmi zvláštní zprávu pro fanoušky na facebooku ve Velké Británii.Dává vám možnost vybrat si kryt k Blu-ray vydání filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I..Shlédněte tedy exklusivní video a zvolte oblíbený vzhled krytu.

I když jsou kryty krásné, já si Blu-ray nehodlám kupovat takže mě to dost zklamalo. Má to být to překvapení a nebo nás teprve čeká? Doufám, že něčeho pořádného se dočkáme brzy. Každopádně hlásnout pro nejlepší kryt k Blu-ray můžete tady.
________________
Zdroj:facebook.com, reducto.blog.cz

Nová fotka z natáčení HP7 I.

28. january 2011 at 17:25 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Objevila se další fotka z natáčení první části Relikvií Smrti. Můžeme na ní vidět Dana a Emmu a vypadá to na natáčení scény v Doupěti, kde se sejdou všïchni Harryho ochránci po scéně sedmi Potterů. Je opravdu pěkná.
imagebam.com
Zdroj:watsonuncensored.blogspot.com

Čeká nás důležité oznámení od Warner Bros.?

28. january 2011 at 17:15 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Po vydání sedmé filmové adaptace Harry Potter a Relikvie smrti: část I, Warner Bros neučinilo žádné prohlášení prostřednictvím facebooku nebo Twitter účtu. Včera ale sociální síť Facebook napsala:

     "Máme něco velmi vzrušujícího pro naše fanoušky na Facebooku, dozví se to v průběhu příštího týdne. Zítra nás určitě sledujte, máme pro  vás velmi speciální oznámení. Jsme tak nadšeni, ale ještě nemůžeme říct o co jde, jinak budeme zasáhnuti kletbou svazujícící jazyk."

Jsem tedy opravdu zvědavá o co se jedná. Spekuluje se o spousty věcech, mezi nimi je i nějáký ten propagační materiál. Třeba se dočkáme traileru k druhé části, kdo ví. To zjistíme už brzy.
___________________
Zdroj:hogwartsite.net

Návrhy kostýmů z Harryho Pottera

27. january 2011 at 18:23 | Radusch |  Others in HP
my-magicworld.blog.cz
Web G1 zveřejnil náčrty brazilského kostýmního výtvarníka Mauricia Carneiria, který pracoval v zákulisí filmů o Harrym Potterovi od roku 2004, tedy od roku vydání "Vězně z Azkabanu." Na fotkách můžeme vidět různé náčrty oblečení některých postav ságy. Když si všechny fotky prohlédnete, zjistíte, že navrhování bylo dlouhý proces, protože ne všechny nápady byly schváleny, ale nakonec většina kostýmů je nám ve filmech opravdu známá.

Několik náhledů najdete níže a všechny si můžete prohlédnout na tomto odkazu.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:hogwartsite.net

Obálka časopisu RadioTimes

27. january 2011 at 18:07 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Byla zveřejněna celá obálka jednoho čísla časopisu RadioTimes. Můžeme na ní vidět promofotky tria v bojových pozicích. Fotku Harryho a Rona jsem už měli možnost vidět, ale Hermionina je pro nás nová. Zatím se neobjevily žádné scany z vnitřku a kvalita obálky taky není zrovna nejlepší, tak doufejme, že se jich někdy dočkáme.
imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br

Daniel Radcliffe: "Kdybych byl čarodějem"

27. january 2011 at 17:27 | Radusch |  Daniel Radcliffe
my-magicworld.blog.cz
V novém publikovaném rozhovoru Daniel Radcliffe odpověděl na převážně zvláštní otázky o tom, jaké by to bylo, kdyby měl magickou moc. No to, že je otázka zvláštní neznamená, že zvláštní musí být i odpověď. Dan odpověděl naopak velmi zajímavě. Vždyť posuďte sami.

Představ si, Daniele, že od zítra se staneš čarodějem, čarodějnickým dobrovolníkem. Jak by si využil tuto moc?
"Chtěl bych mít moc, která by umožnila všem zemím třetího světa dostatečné množství pitné vody ... Kdybych byl čarodějnickým dobrovolníkem, tak bych vykopal gejzíry, fontány a jezera plná čisté vody všude tam, kde je to potřeba. Voda je život. Kdo toto nepochopí, riskuje války v politicky nestabilních zemích."

Kdybys měl moc změnit něco na sobě?
"Bojím se smrti! Mám z ní strach. Vím, že v jeden den zaklepe na mé dveře. Ale pokud by to bylo možné ... Chci být absolutně nepřítomen! (Smích) Takže, chtěl bych být zatraceně dobře neviditelný. Tak bych jí lépe unikl!"

Dvě nové promofotky k HP7 II - Harry a Ron

26. january 2011 at 17:53 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Nejdříve Ron a Hermiona a teď se k nim přidal i Harry. Krom čtyř nových propagačních fotek, které jsem sem dnes dávala, jsem narazila na dvě další, jedná se o dvě proma, na prvním je sám Harry a na druhé je taktéž i se svým věrným kamarádem Ronem a podle oblečení by měly být k druhé části, jelikož mají na sobě stejné jako mají mít v bitvě o Bradavice. Obě jsou úžasné.
imagebam.com imagebam.com
Zdroj:gradcliffe.net

Nová fotka tria z druhé části Relikvií

26. january 2011 at 15:46 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Portál Oclumencia.com.br v noci zveřejnili novou fotku z druhé části Relikvií Smrti. Zobrazuje Harryho, Rona a Hermionu a podle dostupných informací by mohlo jít o okamžik, kdy se ukryjí před Smrtijedy během přemistění do Prasinek nebo následný útok mozkomorů. Objevila se v dobré kvalitě a bez jakéhokoliv tagu, je úžasná, co víc můžu říct, snad jen *Accio červenec* :D
imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br

Nové promofotky Rona a Hermiony k Relikviím Smrti I.

26. january 2011 at 15:30 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Byly zveřejněny nové promofotky k první části Relikvií Smrti. Na první vidíme Rona v bojové pozici a další tři zobrazují Hermionu, dvě s bajkami Barda Beedleho a třetí s napřaženou hůlkou. Jsou opravdu úžasné.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:snitchseeker.com,xgabyx.tumblr.com

Bonnie Wright o Ginny, polibku s Harrym a boji s Belatrix v druhé části Relikvií

25. january 2011 at 16:34 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
V rozhovoru pro Pop Star Argentina Bonnie Wright mluvila o některých scénách její postavy Ginny Weasleyové ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II, včetně o polibku s Harrym, boji s Bellatrix Lestrangeovou v bitvě o Bradavice, ale i o dalších věcech...

Jakou uvidíme Ginny v druhé části Relikvií smrti?
"Myslím si, že její charakter se v druhé části opravdu hodně vyvíjí. Bojuje s Bellatrix a víc vám o tom ale říci nemohu... Ginny je ale v této části úžasná, na rozdíl od epilogu, který, nevím jestli to víte, jsme museli znovu natáčet v prosinci."

Ve druhé části je bitva, bude tam i nějaký čas na románek mezi Harrym a Ginny?

"Ano. Je tu pusa, nemohu říct v jakém okamžiku, ale je tam polibek. A také si adresují pár významných pohledů a bude mezi nimi několik okamžiků, které si myslím, budou určitě fungovat (smích). Odvedli jsme s Danem dobrou práci."

Harry Potter a Relikvie Smrti: část I. nominován ve dvou kategoriích na Oscara!

25. january 2011 at 16:00 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Dnes ráno byly konečně oznámeny nominace na 83. výroční ceny akademie, známé jako Oscary. Nejnovější filmová potterovka se také dočkala nominace a to hned ve dvou kategoriích,vizuální efekty ( spolu s Alenkou v říši divů) a v kategorii Umělecký směr. Mimojiné nominaci získala i Helena Bonham Carter v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli,ale né za HP, ale za film King´s Speech. Slavností vyhlášení proběhne 27.února. V celém článku najdete nominace ve zmíněných kategoriích

Obal boxu se sedmi dosud vydanými filmy HP

23. january 2011 at 17:06 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Byl zveřejněn obal boxu, který by se měl se všemi dosud vydanými díly HP objevit na trhu během tohoto roku. Chystaný DVD-Box však nebude kompletní a příští rok vyjde pravděpodobně ještě jeden, ve kterém bude všech osm filmů, tedy včetně druhé části Relikvií, takže je myslím zbytečné si tento kupovat. Předpokládá se také,že tento box se sedmi DVD se objeví i v Blu-ray provedení. Musím ale říci, že obal je pěkně sestaven, najdeme na něm jak jinak než trio v lese.
imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br

Video ze zákulisí druhé části Relikvií Smrti - Gringottovi

23. january 2011 at 16:40 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Minulý týden bylo na YouTube zveřejněno video ze zákulisí filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II, zaměřené na skřítky z kouzelnické Gringottovy banky. Abychom věci uvedli na správnou míru, ve skutečnosti jde o kousek dokumentu s názvem Tvorové, který je součástí sběratelské DVD edice k Vězeni z Azkabanu. Tato jeho část však vznikla v uměleckém oddělení během natáčení scén do posledního filmu.

Právě v něm uvidíme 60 skřítků, přičemž každý z nich bude jiný s originální podobou vyjadřující charakterové vlastnosti jejího nositele. Práce na vzhledu každého skřeta zjednodušeně začínají uměleckým konceptem, pokračují nanesenením tvrdnoucí hmoty na obličej herce, podle níž se udělá silikonová maska použita při natáčení. V ukázce si můžete všimnout i pár krátkých záběrů přímo z Gringottových, kterou pro tento účel postavili ve filmových studiích Leavedsen podle haly banky Australia House použité v Kameni mudrců.
___________________
Zdroj:priori-incantatem.sk

Životopis Gedeona Burkharda (Chris Ritter)

23. january 2011 at 16:25 | Radusch
my-magicworld.blog.cz
Tento populární německý herec se narodil 3. července 1969 v Mnichově. Pochází z herecké rodiny. Jeho dráha na prkna, která znamenají svět, byla od dětství předurčena. Od roku 1980 se pravidelně objevuje v různých filmech a seriálech.

Největší popularitu mu přinesla role policisty Alexe Brandtnera v seriálu Komisař Rex. V tomto seriálu nahradil svého hereckého kolegu Tobiase Morettiho. V seriálu ale také vydržel jen několik let. Natáčel také v různých koprodukcích. Například hrál v pohádce Šípková Růženka ( koprodukce se Slovenskem ) nebo v seriálu Náhrdelník ( koprodukce s Českou republikou ).

V Americe natočil dvoudílný katastrofický snímek Oheň, pojednávající o práci hasičů, kteří likvidují lesní požáry. Od roku 2006 si zahrál jednu z hlavních rolí v úspěšném německém akčním seriálu Kobra 11, kde jeho postava Cris Ritter nahradil zavražděného Toma Kranicha (René Steinkeho)
__________________
Zdroj:osobnosti.cz