November 2010

Photoshoot tria k Fénixůvu řádu (Entertainment Weekly)

30. november 2010 at 21:30 | Radusch |  Harry Potter a Fénixův řád
my-magicworld.blog.cz
Našla jsem skvělý photoshoot Daniela (Harryho), Emmy (Hermiony) a Ruperta (Rona) k magazínu Entertainment Weekly k pátému dílu Harryho Pottera, Fénixův řád.Na fotkách jsou, jak samostatně, tak všichni tři dohromady. Jsou nádherné!!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br

Photoshoot Tom Beck / Ben Jäger (0.2)

30. november 2010 at 20:54 | Radusch
Našla jsem tři skvělé fotky z jednoho photoshootu Toma Becka, představitele komisaře Bena Jägera. Jsou opravdu skvěléé, strašně mu to slušíí ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:osobnosti.cz

Relikvie Smrti I vydělaly 609,5 miliónů $ za 11 dní

29. november 2010 at 17:21 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Druhý víkend od uvedení velkofilmu Harry Potter a Relikvie Smrti I do kin skončil a již objevily nejčerstvější informace z kino-pokladen. Nejnovější Potterovka kralovala americkým kinům i během týdne díkůvzdání, přičemž její tržby se v zámoří zastavili na hranici 220 miliónů dolarů. Kina ze zbytku světa, včetně Evropy, hlásí aktuální celkové tržby 389 milionů dolarů. Celosvětově se tržby sedmého dílu tedy vyšplhaly na 609,5 milionů amerických dolarů.  Průběžně jsou Relikvie Smrti I jedničkou v návštěvnosti téměř ve všech zemích světa, včetně ČR. Absolutní jedničkou za dva týdny jsou například ve Velké Británii, Německu i Francii.
______________________
Zdroj:priori-incantatem.sk

Titulní strana časopisu RadioTimes

29. november 2010 at 17:07 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Objevila se titulní strana nejnovějšího čísla časopisu RadioTimes, kterou zdobí dosud neviděná fotka Harryho. Zatím však nejsou k dispozici žádné scany zevnitř. Taky si říkáte, proč takové skvělé scany časopisy nejsou i u nás?! :D
imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br

Harry Potter v magazínu One

29. november 2010 at 16:48 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
I časopis One se dočkal svého Potterovského vydání. Na scanech můžeme vidět mnoho skvělých plakátů a to jak oficiálních, tak vyrobených. Dále jsou k dispozici rozhovory s herci, informace o postavách a jejich představitelích, mnoho fotek jak z filmu tak z natáčení a také fotky Daniela, Ruperta a Emmy z photoshootů. Opravdu nádhera, to by byly klenoty v mé sbírce HP scanů :D imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:rupert-grint.us

Zákulísí podle dvojčat Phelpsových, Marka Williamese a Clémence Poesy

28. november 2010 at 14:28 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Dvojčata James a Oliver Phelpsovi, herec Mark Williams (Arthur Weasley) a Clémence Poésy (Fleur) se po francouzské premiéře Relikvií Smrti I, která se uskutečnila tento týden, zúčastnili tiskové konference s francouzským tiskem. Díky tomu jsme se měli možnost dozvědět něco více ze zákulisí a o oblíbených scénách zmíněných herců.

Fotografie z tiskovky (a vlastně i premiéry, které se navíc zúčastnil i Matthew Lewis a Evanna Lynch) najdete na tomto odkazu a pod perexem několik informací od herců.


Design č.5 - Trio in the Forest

28. november 2010 at 14:10 | Radusch |  Designes
Blog opět oblékl nový kabátek, a opět s tématem Harry Potter a Relikvie Smrti. Ten byl vytvořen z nudy a to Ga.b. (se mnou bývalou adminkou hp-daily.blog.cz). Opravdu za něj moc děkuji, uznejte že se jí povedl!:) Další design už bude vánoční, tak snad se povede ;D

Název: Trio in the Forest
Barvy:černá a tmavě zelená
Spokojenost (1-10) : 10 bodů
my-magicworld.blog.cz

Nová stills k první části Relikvií Smrti - Harry a Ginny

27. november 2010 at 14:14 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Nedávno jsem zde dávala nově zveřejněnou fotku polibku Harryho a Ginny. Dnes mám pro vás fotku ze stejné scény, jen zobrazuje Harryho při zapínání šatů Ginny. Stillska je opravdu povedená! :)
my-magicworld.blog.cz
Zdroj:so-bonnie.net
_________________________________

Interview s Danielem pro Access Hollyowood

27. november 2010 at 14:03 | Radusch |  Daniel Radcliffe
my-magicworld.blog.cz
Představitel Harryho Pottera, Daniel Radcliffe v pořadu Access Hollywood minulý týden hovořil o filmu Žena v černém, o úspěchu filmu Harry Potter a Relikvie Smrti, část I., který vydělal odhadem 330 miliónů dolarů po celém světě během prvního víkendu promítání. Daniel také diskutoval na téma zda by měla J. K. Rowlingová napsat další díl Pottera. Reportér také kupodivu požádal Dana o jeho názor na blížící se svatbu prince Williama a jeho snoubenky. Video najdete níže.
Zdroj:snitchseeker.com

Tom Felton se stejně jako trio musí vrátit na natáčení epilogu

26. november 2010 at 19:01 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Tom Felton, filmový představitel Draca Malfoye, "prozradil" pro LA Times, že tak jako všichni jako Daniel Radcliffe (Harry), Emma Watson (Hermiona), Rupert Grint (Ron) a podobně, tak i on se vrátí do studií v Leavesden na začátku prosince.
Ve skutečnosti, David Yates, režisér Relikvií Smrti II, se rozhodl znovu natočit několik scén z epilogu - O devatenáct let později, na místě, kde herci nebudou pod takovým tlakem (před fanoušky).

Tom říká: "Zavolali mi jen dnes, takže se do Leavesden musím vrátit na natočení několik dalších scén. Natáčení by mělo být znovu odstartované za několik týdnů. Věděl jsem, že Dan, Emma a Rupert se musí vrátit a velmi mě to potěšilo. Řekl jsem si: 'Ohó, Tome, tobě se to podařilo natočit na první slupku, nemáš potřebu se nikam vracet a znovu to odhrnout.' No a dnes jen tiše polykám svou hrdost a jsem na cestě zpět do studií stejně jako oni - ano, půjdu tam, je to moje povinnost!
________________________
Zdroj:priori-incantatem.sk

Emma o natáčení Relikvií Smrti II.

26. november 2010 at 18:55 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Během jednoho z rozhovorů v rámci novinářského junketu k Relikviím Smrti I Emma Watson prozradila, že:

    * Až při natáčení scén na útěku si uvědomila, že natáčení "na Bradavicích" bylo pro ně do jisté míry svazující

    * Natáčení obou částí najednou bylo pořádně hektické, takže si ani nestihli uvědomovat, kterou část vlastně právě dělají, ale občas ji přepadl pocit, že něco dělá naposledy

    * Měli štědrý rozpočet, měli úžasné scény a neví, jestli si ještě někdy zahraje v něčem tak velkém, takže si vychutnávala každou minutu

    * V své šatně měla tuny svých věcí, takže už samotné balení se bylo velmi emotivní, jako kdyby opouštěla domov

    * Warner Bros. předpokládali, že budou chtít nějakou památku, a tak je nenechali nic ukrást, ale jim něco darovali - Emma si mohla nechat svou hůlku, obraceč času a plášť *

    * Již nemusí být nervózní z toho, jak dopadne její polibek s Harrym, takže je nervózní z toho, jak bude na plátně vypadat její polibek s Ronem ("Spousta lidí na něj čeká, protože tehdy se vlastně dají dohromady.") A doufá, že to dopadne dobře

    * Těší se na to, že Relikvie Smrti II budou v podstatě akčním filmem

Rozhovor s Emmou Watson + neviděná scéna z první části Relikvií Smrti

26. november 2010 at 18:41 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Byl zveřejněn rozhovor s Emmou Watson, který byl pravděpodobně natočen během natáčení Relikvií Smrti, protože má v něm Emm ještě dlouhé vlasy. Ve videu můžeme vidět i scénu, která bohužel nebyla ve filmu, konkrétně tedy tanec Hermiony s Viktorem Krumem na svatbě.
Zdroj:oclumencia.com.br

Kniha Harry Potter: Filmová kouzla v ČR!

25. november 2010 at 19:41 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Tak jsme se dočkali. Dlouho očekávaná kniha pro Potterovské fanoušky, Harry Potter: Filmová Kouzla konečně vyšla i v České republice, konkrétně tedy minulý pátek, ale trocha jsem na to pozapoměla. A co že nás v této knize čeká? Pojďmě si to zopakovat. Můžeme se těšit na skvělých 160 stránek plných známých i neviděných fotografií, exkluzivní rozhovory s tvůrci i herci a hlavně 13 úžasných rekvizit z filmu! Konečně budeme moci vlastnit dopis o přijetí ke studiu v  Bradavicích, nefalšovaný Pobertův plánek, vyhlášky Dolores Umbridgeové a mnoho dalšího. Tento unikátní skvost, jenž by neměl chybět každému fanouškovi Harryho Pottera vydává nakladatelství Slovart a to za 799 Kč. (Zda je to dost či akorát si určete sami). Je k objednání na internetu a myslím si, že i v nějákém tom dobrém knihkupectví by jste jí možná našli.

Osobně jí už mám od mamky slíbenou pod stromeček a budu si jí objednávat (tada maminka :D) přímo ze stránek Slovart.cz, kde je cena právě těch 799 Kč. Pokud by jste měli tip, kde y se dala koupit levněji, budu ráda, když napíšete! :) A co vy? Budete taky obohacovat knihovničku tímto luxusním skvostem? :)
my-magicworld.blog.cz
______________________
Zdroj:slovart.cz, za tip děkuji reducto.blog.cz

Nové interview s Emmou Watson + dva nové bonusy k HP7 I.

25. november 2010 at 18:39 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
V novém rozhovoru, Emma Watson odhalila jednu scénu z druhé části Relikvií Smrti - ta se neobjevila v knize a vztahuje se k bitvě v Bradavicích. Můžeme se prý těšit na akční scény s Ronem a Hermionou pronásledující hada Naginiho.

Tři nové skladby na soundtracku k první části Relikvií Smrti

25. november 2010 at 18:15 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
iTunes vydala náhledy na další tři skladby, které se objeví na speciálním vydání soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: Část I. Jedná se o skladby s názvy  'Voldemort', 'Bellatrix', a 'Brumbálovi'. Prvních 30 sekund z každé nové písně si můžete poslechnout kliknutím na odkaz níže.

_____________________
Zdroj:snitchseeker.com

Breaking Dawn - První stills k filmu

25. november 2010 at 17:42 | Radusch |  Breaking Dawn
my-magicworld.blog.cz
Režisér Breaking Dawn na oficiální facebookové stránce zanechal vzkaz fanouškům:

"Šťastné Díkůvzdání a bláznivý Černý pátek vám všem!"
Bill Condon

A k vzkazu je připojena i první oficiální fotka z Breaking Dawn, kterou najdete níže,zatím se nejedná o žádnou konkrétní postavu, fotka je spíše tajemnějšího rázu, jestli se nemýlím, je na ní vyobrazena ruka Belly, držící péra z polštáře a to po společné noci s Edwardem.
my-magicworld.blog.cz
Zdroj:stmivani.blog.cz

Daniel: "Jsem Harry Potter!"

25. november 2010 at 17:27 | Radusch |  Daniel Radcliffe
my-magicworld.blog.cz
V jednom z mnoha rozhovorů v rámci propagačních akcí k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I. Daniel Radcliffe o sobě prozradil cosi, co opravdu nikdo nečekal. Sám o sobě řekl, že je Harry Potter a že Daniel je pouze jeho role. Nemá to být naopak si asi teď říkáte? Ale nebojte, Daniel se nám nezbláznil, ve skutečnosti jde o vtipnou scénku pro internetovou stránku Funny or Die.

Kromě samotného přiznání dostal žurnalista Judd Apatow z portálu fod.com i rukolapný důkaz a navíc mu uteklo i trochu Danielova hněvu na Američany. O všem se můžete na vlastní oči přesvědčit ve videu a pobavit se můžete přečtením překladu.Nová fotka k Relikviím Smrti I. - Harry a Ginny

24. november 2010 at 17:41 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Byla zveřejněna nová fotka k první části Relikvií Smrti. Konkrétně tedy s Harrym a Ginny k kuchyni u Weasleyových před svatbou, kde je při příjemné chvilce vyruší George Weasely!! :D Ta fotka je opravdu nádherná.
my-magicworld.blog.cz
Zdroj:snitchseeker.com

Kouzla ze světa Harryho Pottera

24. november 2010 at 17:23 | Radusch |  Others in HP
my-magicworld.blog.cz
Našla jsem několik kouzel a kleteb, které zazněly jak v Potterovských filmech, tak se objevily i v knihách. Je opravdu neuvěřitelné, jak vše mohla Rowlingová tak dopodrobna vymyslet. Všechny formule jsou vážně skvělé a doopravdy jen na pohled nevypadají jako bláboly.

Accio(Přivolávací kouzlo) - přivolá libovolný předmět
Alohomora - otevírá zamčené dveře a okna(protikouzlo k Colloportus)
Amnesia - způsobuje ztrátu paměti
Apparecium - zviditelňuje nápisy psané neviditelným inkoustem
Avada Kedavra - okamžije zabije soupeře; jedna ze tří kleteb, která se nepromíjí
Avis - vyčaruje z hůlky hejno malých ptáčků
Balit - všechny věci z podlahy se naskládají do školního kufru
Brakiam elmindo - spravuje zlomené kosti(ale pokud kouzlí LOCKHART kosti zmizí :) )
Bublinové kouzlo - kouzlo, které vám kolem hlavy vytvoří bublinu se vzduchem
Colloportus - čarovně zamkne dveře
Cruciatius - působí protivníkovi nesnesitelnou bolest; jedna ze tří kleteb, které se nepromíjejí
Deletrius - efekt Priori incantatem se zastaví
Densaugeo - způsobí růst předních zubů
Diffindo - roztrhne určitý předmět
Dissendium - otevírá tajný vchod do Prasinek v jednooké čarodějnici

Na DVD najdeme asi 15 minut bonusových záběrů

23. november 2010 at 17:32 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Režisér David Yates se v novém rozhovoru pro MTV zmínil o jedné z vystřižených scén, které se nedostaly do filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I. Odehrává se mezi Ronem a Hermionou během putování nehostinnou krajinou. Ukrácen bychom o ni nakonec být neměly, dostane se do bonusových materiálů na DVD, které vyjde příští rok.

"Udělal jsem nádhernou scénu mezi Hermionou a Ronem. Chtěl jsem prozkoumat jejich vztah trochu víc. Ve Skotsku jsme natáčeli scénu, v níž Ron ukazuje Hermioně, jak házet kameny po jezeře, tak aby točili na hladině. Hermiona hází skutečně špatně a tak trvala na tom, aby jí Ron ukázal, jak se to dělá, přičemž se jeden druhého dotknou - dojde k fyzickému kontaktu, je to směšné, něžné a dojemné. Oba byly v této scéně komičtí, ale nakonec skončila na DVD, protože celkový tón filmu je, jak víte, celkem intenzivní. "


"Hádal bych, že máme tak 10 nebo 12 nebo 15 minut DVD bonusů (vystřižených scén)."
______________________
Zdroj:priori-incantatem.sk