October 2010

Dvě nová bonusová videa k první části Relikvií Smrti

31. october 2010 at 18:23 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
E! online vydalo dva fantastické bonusové videa k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. Obsahují rozhovory s hlavním hereckým triem a lidmi ze štábu.Krom nich uvidíte záběry jak z filmu,tak z natáčení a nechybí mnoho nových scén například momenty ze scény sedm potterů, velké objetí tria,ničení medailonu a mnohem více!

Zdroj:oclumencia.com.br


Oficiální stránky aktualizovány + nové vteřinové ukázky

31. october 2010 at 18:00 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Warneři konečně spustili finální podobu oficiálních stránek k Relikviím Smrti I. Menu tvoří 5 hlavních podkategorii, kterými jsou Obsah filmu, Galerie, Video, Download a Soundtrack. Kromě toho zde najdete i odkaz na všechny podstránky.Jde například o MuggleHub, nežádoucího č.. 1, stránky předchozích filmů a stránku na Facebooku. Celkový vzhled dotvářejí melodie filmové hudby od Alexandre Desplata.


Krom toho byly zveřejněné krátké vteřinové ukázky, které se spouštějí jako intro k jednotlivým podkategoriím v menu. Spolu nabízejí minutu nových záběrů z připravovaného filmu. Prohlédnout si je můžete v pokračování.

Další nové TV Spoty

30. october 2010 at 13:50 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Studio Warner Bros. uvedlo na YouTube dva nové televizní spoty propagující Relikvie Smrti I. Tentokrát nevyplynuly žádné nové záběry, jde spíše o rekapitulaci toho, co jsme viděli doposud. Ukázky jsou dostupné také ve vysokém rozlišení.


Alexandre Desplat dostal nabídku skládat soundtrack k Relikviím Smrti II.

30. october 2010 at 13:42 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Režisér David Yates v nedávném rozhovoru uvedl, že nabídl zkomponování soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II skladateli Alexandru Desplatovi. Ten se podepsal již i pod nejnovější soundtrack k Relikviím Smrti I.Desplat dostal nabídku při režisérově návštěvě v Abbey Road, kde se nahrávala filmová hudba k první části. Skladatel ještě definitivní odpověď neposkytl, dostal čas na rozmyšlenou. Podle nepotvrzených informací by měl být ve hře o místo skladatele pro poslední film i legendární John Williams.

Upřímně nevím,zda by se toho měl opět zhostit opět Alexandre,přeci jen mi předešlé soundtracky připadaly více potterovsky,mno,uvidíme,jak bude Desplatova práce znít ve filmu.Třeba budeme mile překvapeni!;)
____________________________
Zdroj:priori-incantatem.sk

Dvě fotky ze studií Leavesden

30. october 2010 at 13:32 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Vypravěč britských audio knih o HP, Stephen Fry. zveřejnil na Twitteru fotky, které udělal během nedávné návštěvy filmových studií Leavesden, které podle jeho slov v posledních měsících trochu zpustly. Na první najdete Zobí ulici a na druhé ruiny Bradavic, které se využily při natáčení Relikvií Smrti II.

imagebam.com imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br

Harry Potter a Ohnivý Pohár dnes ve 12:45 na Primě

30. october 2010 at 9:00 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
TV Prima hodlá opět vysílat potterovský film,konkrétně tedy už dnes ve 12:45 čtvrtý díl s podtitulem Ohnivý pohár.Tento díl režíroval tentokrát Mike Newell a je podán skutečně temně.Jak víme,v tomto díle se vrací na scénu skutečné zlo,tedy Lord Voldemort v podání skvělého Ralpha Fiennese.Pokud tedy nevíte,jak se zítra zabavit,opět si pusťte ve 12:45 TV Primu a koukejte se!!:)

Trailer na Ohniý Pohár

Jak vznikal soundtrack k Relikviím Smrti + link ke stažení soundtracku

29. october 2010 at 19:38 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Na stránkách amerických novin LA Times byla včera zveřejněna ukázka ze zářijového nahrávání soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I, při kterém se hudebních nástrojů pod vedením skladatele Alexandre Desplata chopil symfonický orchestr v londýnském studiu Abbey Road. Ukázku doplňují krátké reakce producentů a také samotného autora hudby, který objasňuje jak soundtrack vlastně vznikal. Prozradil například, že smyčcové nástroje použil pro zvýraznění temných momentů. Hudebním podkladem celého videa, které najdete v pokračování, je skladba "Snape do sídla Malfoyů".

Navíc byla spuštěna nová stránka věnovaná právě tomuto soundtracku. Najdete na ní seznam skladeb, výše uvedené video a názvy bonusových skladeb, které se zatím nedají přehrát:
BONUS
1. Voldemort
2. Grimmauldovo náměstí
3. Brumbálovi
4. Příběh tří bratrů
5. Bellatrix
6. Moje láska je všude zde

Dostupné budou ve sběratelské edici soundtracku.

Tato informmace mě ale mile překvapila,i když nechápu,jak mohl soundtrack takhle uniknout na net.Soundtrack s délkou 1 hodina 14 minut si můžete stáhnout na tomto odkazu. Desplat splnil svůj slib a ve svém soundtracku využil i část skladby Hedwigs Theme od Johna Williamse. Najdete ji v několika skladbách, například v Polyjuice Potion nebo Will.Určitě si ho musíte stáhnout a poslechnout ;)
____________________________
Zdroj:priori-incantatem.sk

Dvě propagační fotky k Relikvií Smrti I. - Luna a Ginny

28. october 2010 at 19:50 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Byly zveřejněny scany z nejnovějšího vydání časopisu Cinemanía.Krom různých rozhovorů s hlavními herci a fotek z první části Relikvií Smrti, máme možnost vidět nové propagační fotky Luny Lovegood a Ginny Weasleyové.Jsou vážně skvělé,doufám,že se objeví v HQ!

imagebam.com imagebam.com
Zdroj:snitchseeker.com

Diplom č.3 - za bleskovku od Eve-san

28. october 2010 at 19:19 | Radusch |  For Me
Děkujííí, je kráásný ;)
**

Délka první části Relikvií Smrti potvrzena + nová podstránka

27. october 2010 at 14:06 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Britská rada pro filmovou klasifikaci oficiálně potvrdila délku filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I. V kině na nás čekají celkem 2 hodiny 25 minut a 53 sekund napínavého pokračování kouzelnické série, které je předzvěstí blížícího se finále. Ve srovnání s ostatními filmy jedná o 3. nejkratší díl série. Nejvíce času jsme před stříbrným plátnem strávili u filmu Harry Potter a Tajemná komnata: 161 minut a nejméně při Fénixově řádu: 138 minut.

Společnost Warner Bros. včera uvedla do provozu novou podstránku věnovanou první části Relikvií Smrti s názvem Muggle Hub. Její obsah kromě jiného tvoří i nové animované avatary a pozadí pro PC, které převzaly motiv stávajících plakátů k sedmému dílu.

_______________________
Zdroj:priori-incantatem.sk

Ukázky ze soundtracku na Relikvie Smrti I. online!

26. october 2010 at 17:53 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Když byla počátkem roku zveřejněna informace, že soundtrack k první části Relikvií Smrti složí francouzský skladatel Alexandre Desplat, mnozí fanoušci ji vzali na vědomí nejistě, s obavami. Dnes nadešel čas, aby si o novém soundtracku udělali vlastní objektivní názor. Nákupní portál Amazon totiž konečně zveřejnil půlminutový ukázky ze všech skladeb, o kterých jsme vás informovali včera. Potvrdila se také informace o jeho dřívějším vydání, stane se tak již 12. listopadu ve spolupráci se Sony Music Entertainment.

Ukázky ze soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I si můžete poslechnout
____________________________
Zdroj:priori-incantatem.sk

Dva nové TV Spoty

26. october 2010 at 17:43 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Do vysílání zahraničních televizi byly nasazeny dva nové televizní spoty propagující film Harry Potter a Relikvie Smrti I. V pořadí desátá ukázka poutá pozornost díky scéně, v níž Hermiona zasáhne Harryho zaklínadlem, po kterém mu oteče tvář, aby ho nepoznali lapači. Jedenáctý spot nás zavede na Zobí ulici, na níž Moody odpočítává odchod sedmi Potterů, uvidíme vtipné okamžiky ze stanu, Ronův návrat a pořádně naštvanou Hermionu, Harryho vstup na ministertvo v Runcornově podobě přes záchod a chybět nebude ani tanec Harryho s Hermionou ve stanu a Láskorádovi na svatbě v Doupěti. Upoutávky jsou k dispozici zatím pouze v nízké neoficiální verzi.

Desátý TV Spot

Video :Trio & Davids o Relikviích Smrti

26. october 2010 at 16:46 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Od světové premiéry filmu Harry Potter a Kámen mudrců uplyne začátkem listopadu devět let. Z čarodějnické série se za ta léta stal světový fenomén a dnes nám na dveře klepe první část velkého finále s podtitulem Relikvie Smrti I.

Warner Bros. nám při této příležitosti přináší nové oficiální video, které nám připomene nejdůležitější okamžiky z předchozích šesti filmových dílů, přičemž v něm nechybí ani reakce hlavních hrdinů, režiséra a producentů s ukázkou, která nabízí tři nové záběry ze sedmého filmu:

- Harryho s Hermionou u opuštěného domu,
- Novou část z honičky na dálnici (tentokrát s převráceným přívěsem)
- Nahlédneme i za okno Bradavického expresu, ve kterém se vracejí do školy Neville a Ginny.


Samozřejmě, samotné video spolu s překladem najdete níže.


Nové fotky a proma z Relikviíí Smrti

26. october 2010 at 16:36 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Byly zveřejněny další skvělé fotky k první části poslední potterovky,Relikvie Smrti I.Ty ukazují například chycení tria lapky,Batildu Bagshotovou v Godrikově dole, Remuse a Nymfadoru, Harryho,Rona a Hermi na ministerstvu či jiné snímky z kempování.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Krom toho,byly zveřejněny další nové promofotky,konkrétně Harryho,Hermiony a celého tria.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:snitchseeker.com

Seznam skladeb soundtracku k první části Relikvií Smrti

25. october 2010 at 16:23 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Belgický internetový portál FreeRecordShop zveřejnil seznam skladeb ze soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I. Jak jistě víte, hudbu k první části poslední potterovky složil francouzský skladatel Alexandre Desplat, který během nahrávání osobně dirigoval Londýnský symfonický orchestr. Kromě nich se na nahrávce alba podíleli hudebníci Clive Bell a Jakob Lindberg, jakož i London Voices a chlapecký pěvecký sbor The London oratory Boys. Seznam 26 (evidentně chronologicky seřazeno) skladeb spolu s překladem názvu naleznete v pokračování.

Soundtrack Harry Potter a Relikvie Smrti I vychází 16. listopadu, Amazon uvádí cenu 13,99 $ (247 Kč) FreeRecordShop 19,99 €. (492 Kč)

Seznam skladeb:
1. Obliviate - Obliviate
2. Snape to Malfoy Manor - Snape do sídla Malfoyů
3. Polyjuice Potion - Mnoholičný lektvar
4. Sky Battle - Bitva na obloze
5. At The Burrow - V Doupěti
6. Harry and Ginny - Harry a Ginny
7. The Will - Závěť
8. Death Eaters - Smrtijedi
9. Dobby - Dobby
10. Ministry of Magic - Ministerstvo kouzel
11. Detonators - Rozněcovače
12. The Locket - Medailon
13. Fireplaces Escape - Útěk přes krby
14. Ron Leaves - Ron odchází
15. The Exodus - Exodus (vyhnanství)
16. Godric's Hollow Graveyard - Hřbitov v Godrikově Dole
17. Bathilda Bagshot - Bathilda Bagshotová
18. Hermiona's Parents - Hermionini rodiče
19. Destroying the Locket - Zničení medailonu
20. Ron's Speech -Ronův projev
21. Láskorád - Láskorád
22. The Deathly Hallows - Relikvie Smrti
23. Captured and Tortured - lapen a mučení
24. Rescuing Hermioně - Záchrana Hermiony
25. Farewell to Dobby - Rozloučení s Dobbym
26. The Elder Wand - Bezová hůlka


Já si ho tedy až bude na netu stáhnu do mobilu a budu poslouchat pořád dokola,jak to bylo i soundtarcku HBP!!:D Každopádně bude jistě zajímavý hudební doprovod v podání jiného skladatele a ze soundtracku na New Moon vím,že bude jistě skvělý!!:)
___________________________
Zdroj:priori-incantatem.sk

Nový banner Harryho k první části Relikvií

24. october 2010 at 21:50 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Opět byl zveřejněn další banner k první části Relikvií Smrti.A můžete hádat s kým.Objevil se už s Ronem a s Hermionou a myslím,že není těžké uhodnout,že je na řadě hlavní hrdina,Harry Potter.Stejně jako předchozí bannery,i na tomto můžeme vidět Harryho v ulicích Londýna, při útěku před smrtijedy a nápis, jak už je zvykem, hlásí Nowhere is safe - Nikde není bezpečno.Harry má na něm dosti zmučený výraz,ale kdo by se tomu divil.Banner je kráásný a snad se objeví další s vedlejšími postavami!!:)

imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br

Dočkáme se v pondělí nového traileru k první části Relikvií Smrti?

24. october 2010 at 16:05 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Obvykle Waner.Bros vydávají nejméně dva trailery, které jsou poté uvedeny do kin a je neobvyklé, že ještě více než měsíc před premiérou byl zveřejněn hlavní trailer k sedmému dílu Potterovské ságy: Harry Potter a Relikvie smrti:část I. A nyní se objevila informace,že bude zveřejněn nový trailer,ten však již pravděpodobně nebude nasazen do kin,protože do premiéry zbývá už jen něco málo přes 24 dní.Zdroj oznámil,že by jsme se nového traileru měli dočkat už v pondělí a slibuje,že potterovští fanoušci budou koukat s otevřenými ústy a těšit se ještě více na samotný film.

Tak uvidíme,zda se trailer objeví,protože jestli je zdroj skutečně spolehlivý,jak se píše,pak se máme skutečně na co těšit!!:)
___________________
Zdroj:hogwartsite.net

Dvě nové fotky Hermiony - banner a promo

24. october 2010 at 12:26 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Zaprvé,byl zveřejněn nový banner a to stejný jako ten s Ronem,který byl zveřejněn včera.Je na něm Hermiona Grangerová, také utíká po uliciích Londýna před smrtijedy a také nápis hlásí Nowhere is safe - Nikde není bezpečno.

A zadruhé se objevilo nové promo,opět je na něm vyobrazena Hermiona s hůlkou.

imagebam.com imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br,bloghogwarts.com

Nový banner Rona k DH I.

23. october 2010 at 19:37 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Na internet byl propuštěn nový banner  k první části Relikvií Smrti.Je na něm Ron Weasley s hůlkou, jak utíká Londýnskými ulicemi před smrtijedy a nápis hlásí známé motto: Nowhere is Safe - Nikde není bezpečno.Zatím je jen ve střední kvalitě,tak snad se objeví v HQ rozlišení.

imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br

Nové fotky z první části Relikvií Smrti

23. october 2010 at 19:26 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Byly zveřejněny další fotky z první časti Relikvií Smrti, a to nejen z připravované knihy Harry Potter:Filmová Kouzla.Můžeme na nich vidět například concept art schůze smrtijedů,kde od stropu vysí učitelka studia mudlů,Harryho při četbě knihy Život a lži Albuse Brumbála,fotku tetičky Muriel,Emmu se svými "dvojnicemi",kvalitnější fotku Billa a Fleur, fotky z Ronova návratu (Hermiona vypadá tedy vážně naštvaně :D) a spoustu dalšího.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br