September 2010

16.série Kobry 11 už začátkem roku 2011!

30. september 2010 at 18:49 | Radusch
my-magicworld.blog.cz
To je vážně skvělá zpráva!Začátkem roku 2011 by měla německá televize RTL začít vysílat už 16. sérii seriálu Alarm für cobra 11! Podle všeho nebude chybět pilotní film, který jak už bývá zvykem celou sérii odstartuje. V nejnovější sérii opět uvidíme skvělou dvojku Semira Gerkhana a Bena Jagera v podání úžasných herců,Erdogana Atalaye a Toma Becka. V dalších,nových rolích se představí například Marco Girnth, manžel herečky Katji Woywood (Kim Kruger)

Je super,že i přesto,že už bylo sérií dost,natáčejí další a další epizody.Opravdu i navzdory velkému počtu natočených dílu,si myslím,že Kobra 11 stále neztrácí kvalitu a kouzlo!Vždyť mimojiné v březnu 2011 oslaví tento jedinečný seriál již 15 let od svého vzniku!
________________________
Zdroj:my-favouritekobra11.blog.cz + moje úpravy

Tři nové oficiální plakáty k první části Relikvií Smrti

30. september 2010 at 16:45 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Byly konečně zveřejněny první oficiální plakáty k první části filmu Harry Potter a Relikvie Smrti.Ten 7úplně první byl s ohořelými Bradavicemi a logem HP7.Ústředním tématem trojice plakátů je motto Nowhere is safe - Nikde není bezpečně. Jsou, laděné do temných černo-zeleno-šedých tónů, ale přibyl výrazný motiv kapek krve.Na prvním plakátě vidíme Harryho s hůlkou v ruce opatrně se obzeracejícího přes rameno, pozadí tvoří administrativní budovy Londýna.Na druhém plakátě je zraněná, bokem hledící Hermiona v předklonu, rovněž s hůlkou, v ruce na jižním břehu Temže, za ní je vidět Tower Bridge.Na třetím plakátě je Ron s hůlkou v ruce v záběru od zad, na pozadí lze vidět komíny atomové elektrárny.K dispozici ke stažení v kvalitním rozlišení budou podle slov WB brzy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br

Svatba Semira a Andrey (Na věky věků,8.série)

29. september 2010 at 18:35 | Radusch
my-magicworld.blog.cz
Našla jsem krásné videjko z pilotního filmu 8.série,Na Věky věků.V tomto díle se odehrál velký zvrat v Semirově životě,tedy to,že se oženil se sekretářkou a svou dlouhodobou přítelkyní,Andreou Schäffer.Ve videu je konkrétně scéna,přímo u obřadu.Abych se tedy opět dlouho nerozepisovala,níže najdete slibované video.

Zdroj:youtube.com

Photoshoot Taylor Lautner 0.1

29. september 2010 at 18:10 | Radusch
my-magicworld.blog.cz
Dalším shootem herců z Twilight ságy je photoshoot Taylora Lautnera,představitele vlkodlaka Jacoba Blacka.Upřímně,je to z této ságy můj nejoblíbenější herec i postava!!:D Fotky jsou opravdu kráásnéé :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:stmivani.estranky.cz

Photoshoot Kristen Stewart 0.1

29. september 2010 at 17:58 | Radusch
my-magicworld.blog.cz
Našla jsem jeden photoshoot představitelky Belly Swanové z filmů Twilight.Kristen to na nich moc slušíí!!:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:stmivani.estranky.cz

Navstevnost za minuly tyden (20.9. 2010 - 26.9. 2010)

28. september 2010 at 11:49 | Radusch
Pondeli: 31
Utery: 24
Streda: 31
Ctvrtek: 43
Patek: 40
Sobota: 41
Nedele: 45

Celkem: 255

***
Děkuji moc,sice asi nikdy nebude jak na hp-daily,ale i tak!!:)

Spousta nových fotek z Relikvií Smrti

28. september 2010 at 11:43 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Na internetových stránkách Zazzle se objevila informace,že k poslední potterovce bude vyrobena řada různých zboží (trička,tašky apod...) Zazzle také aktualizovala své stránky s desítkami nových fotek z Relikvií.Můžeme na nich vidět opravdu mnoho, například záběry hlavního tria u kempování či na Grimmauldově náměstí, dále také dvojčata Weasleyovi,Lovegoodovi na svatbě, Malfoyovi a Bellatrix Lestrange v Malfoy Manor a několik záběrů na Gregoroviče, Petera Pettgirewa, Kingsleyho Pastorka, Bathildy Bagshot a Billa Weasleyho. Celkem 58 fotek můžete vidět pod perexem. :)

Harry Potter ve filmovém časopise Total Film

28. september 2010 at 11:30 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz)
Již včera byly zveřejněny tři verze obálky zahraničního filmového časopisu Total Film.První je v oranžovočerveném provedení a můžeme na ní vidět Harryho s mečem Godricka Nebelvíra.Druhá je v provedení zeleném s Ronem ve svátečním obleku,který měl na svatbě Billa a Fleur, s hůlkou a třetí je do fialové barvy,na nichž můžeme vidět Hermionu,držící svou hůlku.Toto číslo vyjde už ve čtvrtek 30. září.

Všechny jsou naprosto dokonalé,hned bych si je koupila,ale bohužel se k nám opět tento časopis nedostane!:( Čtenáři tohoto časopisu se jistě mohou těšit na mnoho skvělých informací,článků a fotek k poslední potterovce.Doufám,že se objeví nafocené scany či oficiálně titulní promofotky. :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:snitchseeker.com

Photoshoot Erdogan Atalay / Semir Gerkhan (0.1)

27. september 2010 at 12:31 | Radusch
Tady vám dávám první photoshoot Erdogana Atalaye alias.Semira Gerkhana,bohužel jsem našla jen dvě fotky.

imagebam.com imagebam.com
Zdroj:google.cz

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban - Posters

26. september 2010 at 15:52 | Radusch |  Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
my-magicworld.blog.cz
Plakáty k Harrymu Potterovi a Vězni z Azkabanu.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Zdroj:oclumencia.com.br

Stills z Vězně z Azkabanu (0.1)

26. september 2010 at 15:41 | Radusch |  Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
my-magicworld.blog.cz
Tady jsou,stillsky z třetího dílu HP.
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Tři nová jména do epilogu DH II.

26. september 2010 at 15:29 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Už v květnu byly zveřejněny spousty fotografií Daniela Radcliffea, Ruperta Grinta, Emmy Watson, Bonnie Wright, Toma Feltona a Jadea Gordona z epilogu Harry Potter a Relikvie smrti: Část II.Dnes se již objevily jména a fotky zbývajících herců,kteří si zahraj po boku hlavního tria.Konkrétně je řeč o Huga Weasleyho,Albuse Severuse Pottera a Jamese Siriuse Pottera.

Ronova a Hermionina syna Huga Weasleyho si zahrál 10-ti letý Ryan Turner

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Diplom č.2 - za spřátelení od Eve-san

26. september 2010 at 14:56 | Radusch |  For Me
Eragon je zrovna má velká vášeň,takže moc děkuju Eve-san za tento diplomek!:)
my-magicworld.blog.cz

Gallery Gaara (0.1)

26. september 2010 at 14:52 | Radusch
my-magicworld.blog.cz
Jeho mám upřímně ráda,škoda,že se v anime nevyskytuje víc!!:( :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:google.cz

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu dnes na TV Nova ve 20:00

25. september 2010 at 19:09 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Dnes večer televize Nova hodlá vysílat třetí díl potterovské ságy s podtitulem Vězeň z Azkabanu.Tento film já tedy osobně viděla opravdu nesčetněkrát a jsem si jistá,že nejsem sama!!Takže pokud nevíte na co se dnes koukat,zapněte si ve 20:00 TV Novu.Třetí díl je opravdu podívaná!:)

Trailer na Vězně z Azkabanu

Další nové fotky z kalendáře DH na rok 2011

25. september 2010 at 17:53 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Každý den přibývá spousta nových fotek o Relikvií,to jen dokazuje skutečnost,že film je již blízko!:) Dnes se objevilo spousta nových nascenovaných fotek z kalendáře Relikvie Smrti na rok 2011.Na nich můžeme vidět zejména hlavní trio,většinou tedy buď Hermionu,Rona nebo Harryho či společné dvojice.A krom nich můžeme vidět třeba i Batyldu se svíčkou a další.Wow,jsou skvělé,snad se všechny objeví v HQ rozlišení!:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:snitchseeker.com

Nové fotky k Relikviím Smrti

24. september 2010 at 17:10 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Dnes byly zveřejněny scany pravděpodobné focené z nějakého nálepkového alba či něčeho podobného a na nich můžeme vidět spousty skvělých nových fotek.Například Xena Láskorada s dcerou Lenku na svatbě Billa a Fleur,dále Rona s Ginny Freda a George před proměnou v Harryho,Rona chyceného lapky,Harryho přeskakujícího kmen stromu,Pošuka Moodyho,Remuse s Tonksovou a mnoho dalšího..:) Vidím,že propagace poslední potterovky se rozjela naplno takže jistě můžeme brzy očekávat první oficiální postery,další proma či dokonce ukázku ze soundtracku!Takže uvidíme,můžeme se na co těšit!!:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:oclumencia.com.br

Soundtrack k první části Relikvií Smrti má být uveden na trh tři dny před oficiální premiérou!

23. september 2010 at 17:07 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Skladatel Alexandre Desplat pracuje od léta na hudbě k první části dvoudílného filmu Harry Potter a Relikvie Smrti. Nákupní portál Amazon v těchto dnech zveřejnil datum jeho uvedení na trh. Má se tak stát 16. listopadu tohoto roku, tedy tři dny před oficiálním příchodem filmu do britských a amerických kin. Již tradičně se jedná o jedno audio CD, jehož cena je stanovena na 17,98 amerických dolarů (což je cca 13,50 € a asi 330 Kč).
__________________________
Zdroj:priori-incantatem.sk


Exkluzivní trailer na Harry Potter a Relikvie Smrti I. je na světě!

23. september 2010 at 16:33 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
my-magicworld.blog.cz
Nejočekávanější potterovská událost září je na světě! Dnes Warner Bros. na internet zveřejnili první samostatný trailer k filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I. Filmová ukázka nabízí téměř dva a půl minutový sestřih akčních záběrů plných emocí, který nás vtahuje do nových poměrů nastolených Voldemortem v kouzelnickém světě.
Na pozadí nového hudebního podkladu jsou nám postupně servírované z velké části jedinečné, dosud neviděné záběry.Níže najdete kromě zmiňovaného kino-traileru i exkluzivní překlad a přímé odkazy na jeho stažení.Tento trailer by se měl už příští týden objevit s českým dabingem.

Happy Birthday,Erdogan Atalay!

22. september 2010 at 19:17 | Radusch
Dnes má narozeniny pro mě dosti význámná herecká osobnost a to turecko-německý herec Erdogan Atalay.Slaví krásných 44 let.Erdy nám přirostl k srdci zejména svou rolí vrchního komisaře Semira Gerkhana v seriálu Kobra 11 a to od prvních dílů až do teď.

Přeji tedy Erdymu mnoho úspěchů,zdraví a samozřejmě skvělých zážitků při natáčení K11.Už se nemůžu dočkat na další série a jistě nejsem jediná!!:D
my-magicworld.blog.cz