August 2010

Vinetou Kozlowski (Okno,13.série )

31. august 2010 at 17:09 | Radusch
my-magicworld.blog.cz
Tohle video je absolutně perfektní.Nejvíc začátek,jak nám Ben pěkně zpívá a pak se budoucí šéfové Kim Krügerové představí jako Vinetou Kozlowski,zkouší ji zbalit....Tak Bene tys to zabil.Krom toho můžete vidět i další skvělé scény.Tohle video je fakt povedené!!:D

Scény pocházejí z dílu 13.série s názvem Okno,kdy kolegyně našich komisařů,sekretářka Susanna König si nemůže vzpomenout na to,co dělala na večírku den předtím,je obviněna ze zavinění nehody a musí se skrývat u své nejlepší kamarádky a Semirovy manželky Andrey Schäfer (Gerkhan).Naši hrdinové Semir a Ben jsou však jako vždy připraveni i tento případ vyřešit a pomoci tak své kolegyni.

A nyní,povedené videjko!:-**

Zdroj:youtube.com

Eclipse posters

31. august 2010 at 16:48 | Radusch |  Eclipse
Tady jsem našla oficiální plakáty k třetímu dílu ságy Twilight - Zatmění.Jsou nádherné!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:lightka.sblog.cz

Životopis Erdogana Atalaye (Semir Gerkhan)

31. august 2010 at 16:31 | Radusch
my-magicworld.blog.cz
Tento pozoruhodný herec s výškou pouhých 160 cm se narodil 22. září 1966 v Hannoveru,ve znamení Panny. Jeho matka je Němka, otec je Turek. Erdogan Atalay vyrůstal v Německu, ale s rodinou svého otce se dodnes stýká. První kontakt s herectvím měl v osmnácti letech ve hře " Mohu s Vámi pracovat ?", na jejímž základě byl angažován do divadelní hry " Aladin a kouzelná lampa." Jeho působení se však omezovalo na statování v komparsu, ale protože v něm sílila touha po opravdovém hraní, začal v jedenadvaceti letech studovat scénické umění na Hamburské univerzitě.

Brzy se začal objevovat v menších rolích v Hamburských divadlech. Jeho první televizní rolí byla postava Řeka Greca v seriálu pro mládež s názvem " Hudba po troškách."( Muzik groschenweise). Dále se objevil v seriálech Dvojité nasazení, Hlídka, Klaun… Největší úspěch však získal až v roli tureckého vrchního komisaře Semira Gerkhana v seriálu Kobra 11, kde začal hrát od roku 1996. V roce 2000 si zahrál hlavní roli v televizním filmu "Maximální rychlost", byla to postava poštovního doručovatele Markuse Schneidera.

Nová stillska k Relikviím Smrti - Harry na Grimmauldově náměstí

31. august 2010 at 16:10 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Včera večer byla na stránkách MTV zveřejněna nová fotka k poslednímu dílu Harryho Pottera.Opět je na ní Harry,jak stoupá po schodech domu číslo 12 na Grimmauldově náměstí.Je opravdu krásná!!
my-magicworld.blog.cz
Zdroj:snitchseeker.com

Diplom č.1 - za 6.bleskovku od Adusky

31. august 2010 at 16:03 | Radusch |  For Me
Děkuji,je perfektní!:)
***

Navstevnost za minuly tyden (26.8. 2010 - 29.8. 2010)

30. august 2010 at 14:52 | Radusch
Ctvrtek: 32
Patek: 42
Sobota: 64
Nedele: 55

Celkem: 193

***
Wow,teda na to,že s blogem začínám,je návštěvka krásná...hlavně sobota,děkujíí :)

Harry Potter - "I open at the close"

30. august 2010 at 11:12 | Radusch |  Videa HP
U mého Affí,stupefy jsem našla perfektně sestříhané video,kde Harry jde,připraven zemřít,k Voldemortovi a přitom vzpomíná na vše co prožil.Tohle výborné video je dílem jednoho fanouška HP ILoveThesePeople.K tomu hraje skladba Intro od kapely XX.Opravdu smekám,tohle video mě vážně zaujalo!!:)

"Harry vzpomíná.Promítá se mu před očima celý jeho život.Je připraven zemřít."

Zdroj:stupefy.blog.cz

Fotky z epizody Sabotáž (11.série)

29. august 2010 at 16:40 | Radusch
Jelikož jsem se na K11 začala dívat od 14.série,hodně mi toho uteklo,naštěstí však na Nově opakují všechny díly a to PO-PÁ okolo 15:00.A narazila jsem na díl 7.série,na který jsem se chtěla juknout a jelikož bych musela ještě na Nově počkat,prostě jsem si ten díl stáhla.

Jedná se o 11.epizodu 7.série s názvem Sabotáž.V tomto díle Semirovi selžou brzdy,ošklivě nabourá a s vážnými zraněními je převezen do nemocnice.Jeho tehdejší parťák Jan Richter si musel tentokrát poradit bez něj.Mám tady pro vás vyfocené fotky z epizody.
my-magicworld.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fotky jsou vyfocené z videa na megavideo.com,PLEASE COPY WITH MY SOURCE!!!THANKS!

Honička v Supermarketu (Operace Gemini,14.série)

29. august 2010 at 15:58 | Radusch
Tak tohle video mě opravdu pobavilo,hlavně na konci,kde dostal Semir kopanec od pronásledované dívky a mohl se bolestí zbláznit.Scéna pochází z 4.dílu 14.série s názvem Operace Gemini.

Zdroj:youtube.com

Promos Eclipse

29. august 2010 at 15:50 | Radusch |  Eclipse
Jsou opravdu perfektní,ten film mě zaujal zatím nejvíce!!:)
my-magicworld.blog.cz
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
Více v CČ

Daniel Radcliffe Photoshoot for Out Magazine

29. august 2010 at 15:30 | Radusch |  Daniel Radcliffe
Nejnovějším photoshootem představitele hlavního hrdiny Potter filmů byl focen pro Out magazine.Je opravdu zajímavý,Danovi to sluší!!:)
my-magicworld.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:snitchseeker.com

Bonnie in ASOS - new scans

29. august 2010 at 15:23 | Radusch |  Bonnie Wright
Už jsem zde dávala titulní stranu a dva scany z časopisu ASOS,kde je vyfocena Bonnie Wright.Nyní se objevily další,Bonnie opravdu dospěla z malinké a roztomilé "Ginny" ve skutečně krásnou ženu.
my-magicworld.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:snitchseeker.com

Trailery k 16.sérii Kobry 11

28. august 2010 at 16:47 | Radusch
my-magicworld.blog.cz
Je načase sem dát něco o Kobře 11.Začnu trailery na novou 16.serii,která se má již 2.září začít vysílat na německém kanálu RTL.Videa jsou výborné,opět se můžeme těšit na vše na co jsme u tohoto seriálu zvyklí.Jeden sem nejde dát a ten najdete na německé stránce o K11,tedy here.


Zdroj:youtube.com,za info děkuji mojí Aff - myfavouritekobra11.blog.cz

Bonnie Wright on Cover of ASOS + first scans

28. august 2010 at 16:37 | Radusch |  Bonnie Wright
Bonnie Wright se objevila na titulce časopisu ASOS a již byly propuštěny první scany.Bonnie je opravdu krásná,vážně dospěla!:)

imagebam.com imagebam.com
Zdroj:bonniewrightonline.com

New photos in Harry Potter - fotky postav

28. august 2010 at 16:27 | Radusch |  News about HP
Byly zveřejněny fotky postav z předešlých filmů,ve formátu nějákých nálepek či kartiček,mimojiné také (pravděpodobně čínské) postery HP6 a HP4 a obal alba Prince dvojí krve.
my-magicworld.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:scarpotter.com

Emma Watson - Photoshoot for People Tree (Podzim/Zima 2010)

28. august 2010 at 16:21 | Radusch |  Emma Watson
Byly zveřejněny exkluzivní fotky Emmy z nového photoshootu pro kolekci People Tree Podzim/Zima 2010!Shoot byl focen ještě,když Emm měla dlouhé vlasy!Opravdu jí to moc sluší!!:)
my-magicworld.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zdroj:watsonfan.ic.cz

Harry Potter a Relikvie smrti - nové fotky

27. august 2010 at 15:16 | Radusch |  Harry Potter a Relikvie Smrti
Brazilský vydavatel Abril Joven připravuje na září vydání Nálepkového alba s názvem Obrázky z kouzelnického světa. Má jít o album s nálepkami ze všech dosud odpremiérovaných filmů o Harrym Potterovi spolu s několika nálepkami z připravovaného filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I, který přijde do kin koncem tohoto roku. No a právě několik z nich bylo zveřejněných i na internetu. Odhalují přitom dosud neviděla záběry, na kterých najdete Hermionu s medailonem, trio na Grimmauldově náměstí a zraněného Rona s Hermionou na cestě po Británii.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kromě toho jsou k dispozici i dvě fotky ve vyšším rozlišení, na kterých najdete Rona a Harryho.

imagebam.com imagebam.com
Zdroj:priori-incantatem.sk

Malou Lily Evansovou si v DH II. zahraje Ellie DARCET-Alden

27. august 2010 at 15:10 | Radusch |  News about HP
Kastingová agentura A & J potvrdila herecké obsazení postavy Lily Evansové do závěrečného filmu celé kouzelnické série, Harry Potter a Relikvie Smrti II. Podle dostupných informací ji ztvární desetiletá Ellie DARCET-Alden. Malou Lily uvidíme na stříbrném plátně ve filmovém zpracování Snapové vzpomínky na první setkání s Harryho matkou v dětství. Fotky dětské herečky se můžete podívat níže.

imagebam.com imagebam.com
Velké finále uvidíme v našich kinech od 14. července 2011.
____________________________
Zdroj:priori-incantatem.sk


Testovací promítání Relikví Smrti I.

27. august 2010 at 14:57 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Po internetu se začaly šířit řeči o tom, že se v Chicagu koná testovací promítání filmu Harry Potter a Relikvie Smrti I. A skutečně, několik šťastlivci - mezi nimi shodou okolností (a všichni tvrdí, že úplnou náhodou) i zástupci stránek MuggleNet a TLC - si ve společnosti režiséra Davida Yatese a producentů Davida Heymana a Davida Barrona shlédli testovací, ne zcela dokončenou verzi 1. části DH.
Neúplný spočívalo v tom, že ještě nejsou dotaženy všechny speciální efekty, takže místy bylo vidět zelené plátno, jeřáby a pomocné rekvizity. Zároveň byly diváci předem upozorněni, že hudba, kterou budou slyšet, je jen prozatímní, protože Alexander Desplat na soundtracku stále pracuje (a měl by být hotový až koncem září; mimochodem, stále není zřejmé, kdo bude komponovat 2. část) .Ohlasy testovacího publika jsou ... převážně pozitivní!
V pokračování najdete několik bezspoilerových reakcí, spoilerové detaily pro zvědavce.

Z Twitteru: "Viděla jsem testovací promítání Relikvií Smrti. NEBYLA jsem připravena na to, že dnes budu řvát jako malé děcko."

"Právě jsem viděl Harryho Pottera a Relikvie Smrti I. A bylo to více než vynikající.Myslím, že si s tou knihou poradili okouzlující ... Sledovat na velkém plátně scény, které byly již v knize intenzivně, bylo ještě lepší, ještě dojemnejši, jak v samotné knize."

"Byl to úžasný film ..."

"Toto JE film, na jaký jsme všichni čekali!"

"Dokonce i můj bratr, který není fanouškům HP, je z toho filmu unesen."

"Jediný náznak nespokojenosti, který se objevil, se týkal délky filmu. Testovací verze trvala zhruba dvě a půl hodiny, takže film může být příliš dlouhý pro neskalní fanoušky, kteří nejsou posedlí detaily z knihy."

Tolik úvod, pojďme na SPOILERY

Audio záznam sestřihu ukázaný na ComicCon 2010

27. august 2010 at 14:46 | Radusch |  News about HP
my-magicworld.blog.cz
Warner Bros. se vyjádřili, že sestřih z Comic Conu byl připraven výhradně pro fanoušky, kteří se této akce zúčastnili a neplánují ho v žádné podobě zveřejnit. Jelikož i tento sestřih byl, jak obě části DH, v 3D, nehrozila ani pirátská nahrávka fanoušků někde na youtube. Avšak fanoušci jsou vynalézaví a tak se na net dostal alespoň audio záznam. I když se předpokládá, že WB ho stáhnou, zatím je dostupný na linku, který spolu s překladem najdete v pokračování.